Розгул злочинності як результат «реформи» МВС під егідою Авакова

Опінії
12.03.2021, 12:16
Розгул злочинності як результат «реформи» МВС під егідою Авакова
Фото: YouTube

Арсене, розберися нарешті зі своїми підлеглими, досить переслідувати патріотично налаштованих громадян!

Еталонний журналіст, публіцист,блогер. Військовий ЗСУ

Друзі, останні 6 років я мав нахабство стверджувати, що так звана "реформа поліції" була проведена двома заїжджими аферистками виключно з метою розкрадання коштів американських платників податків, які Уряд США виділив на допомогу Україні.

І що єдиним наслідком цієї "реформи" став розгул злочинності. Але подібне твердження потребує експериментальної перевірки.

І ось раптово трапилась нагода поставити такий експеримент. Мені, як і багатьом громадянам нашої нещасної псевдо-держави, стали надходити SMS-повідомлення та телефонні дзвінки з погрозами, що я маю повернути борги якихось невідомих мені людей, які, беручи десь позику, назвали мене своїм поручителем.

Погрози з інтервалом у 1-2 хвилини надходять з телефонних номерів: (050)-356-5763, (050)-356-5608, (095)-260-2911, (066)-510-4562, (050)-492-5589, (095)-260-2885, (095)-260-2917, (050)-356-5682.

У порядку експерименту, я сьогодні направлю заяву про вчинене кримінальне правопорушення в Шевченківське райуправління поліції ГУ НПУ у м. Києві. І кожного дня буду повідомляти, як "відреформовані" поліціянти ловлять шахраїв і вимагачів.

Запевняю, це буде весело!
Читайте також:
Політика
Як Зеленський запровадив санкції проти Порошенка за два дні.
12 жовтня, 15:22
Політика
Він звертався до генпрокурорки Пем Бонді та скаржився на те, що «нічого не робиться» щодо його опонентів.
11 жовтня, 18:40
Кримінал
Затриманий детектив НАБУ заявляє, що СБУ отримала «багато інформації» про операції бюро через обшуки в нього.
19 серпня, 15:16
Політика
Раніше висунув кримінальні обвинувачення Дональду Трампу у справі, пов’язаній із виборами.
03 серпня, 11:05
Політика
Напередодні міська рада звернулася до Зеленського та Верховної Ради із закликом захистити незалежність антикорупційних органів.
25 липня, 13:43
Війна
Печерський районний суд не продовжив запобіжний захід колишньому командиру оперативно-тактичного угруповання «Харків» Юрію Галушкіну.
17 липня, 21:00