Розкрадач запорізької гуманітарки пішов, а має сидіти

Опінії
26 січня, 08:37
Розкрадач запорізької гуманітарки пішов, а має сидіти
Фото: Facebook

Олександр Старух немов випарувався. Після звільнення з посади голови Запорізької обласної військової адміністрації його навіть не шукають.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Я не відчуваю радощів від того, що у Запорізькій області знесли голову ОДА, який був замішаний у торгівлі гуманітаркою. Не відчуваю, і все.

Я працював над тим, щоб отримати інший результат. Я хотів і хочу, щоб винні у побудові системи "лівої" торгівлі гуманітаркою сіли в тюрму, всі.

І я працював на цей результат. І нічого не зміг зробити...

В якійсь момент я зрозумів, що просто б'юся головою у стінку, і ця стінка на відміну від мене не відчуває болю. Силові структури, які проводили у Запоріжжі обшуки, поки що не просунулись далі цих обшуків – і далеко не факт, що просунуться.

Політичні гравці просто (або не просто) закривали очі на факт продажу гуманітарки. А на місцевих силовиків годі було і сподіватися, хоча я з безвиході звертався і до них, напівофіційними каналами.

Нуль. Нічого.

І тепер один з фігурантів справи, вже майже екс-голова ОДА Старух спокійно цю посаду полишить, але не задля зміни місця проживання на СІЗО. Просто через політичні причини, бо його головного лобіста звільнили з ОП.

Я розумію, що більшість людей з політичним бекграундом звітує тільки про свої перемоги, але сьогодні я вимушений відзвітувати про поразку. Не остаточну, але проміжну.

Я справді намагався досягти справедливості для Запоріжжя і поки що не досяг. Вибачте мене...

Читайте також:
Полтава
Керівництво Полтавської обласної військової адміністрації та Полтавської міської ради умисно розкрадали допомогу, вартість якої занизили.
19:44
Кримінал
Шахов неодноразово проігнорував засідання суду без поважної причини. Він підозрюється у недекларуванні майна на 88 млн гривень.
11:36
Політика
Йдеться про виведення понад 500 млн грн з державних ОПЗ та ОГХК.
29 березня, 09:05
Політика
Залишаючи президентський палац Жаїр Мессіаш Болсонару поцупив комплект прикрас, переданих монархами Саудівської Аравії та Катару.
28 березня, 16:09
Кримінал
Олександра Лисюка визнали винним у вимаганні неправомірної вигоди у сумі понад 565 тисяч гривень за винесення рішень у цивільних справах
27 березня, 12:09
Кримінал
Справи Олексія Басана та Миколи Різника вже розглядаються судами. Корупційну справу Головка-Пісоцького продовжує розслідувати НАБУ
24 березня, 15:10