Розкрадач запорізької гуманітарки пішов, а має сидіти

Опінії
26.01.2023, 08:37
Розкрадач запорізької гуманітарки пішов, а має сидіти
Фото: Facebook

Олександр Старух немов випарувався. Після звільнення з посади голови Запорізької обласної військової адміністрації його навіть не шукають.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Я не відчуваю радощів від того, що у Запорізькій області знесли голову ОДА, який був замішаний у торгівлі гуманітаркою. Не відчуваю, і все.

Я працював над тим, щоб отримати інший результат. Я хотів і хочу, щоб винні у побудові системи "лівої" торгівлі гуманітаркою сіли в тюрму, всі.

І я працював на цей результат. І нічого не зміг зробити...

В якійсь момент я зрозумів, що просто б'юся головою у стінку, і ця стінка на відміну від мене не відчуває болю. Силові структури, які проводили у Запоріжжі обшуки, поки що не просунулись далі цих обшуків – і далеко не факт, що просунуться.

Політичні гравці просто (або не просто) закривали очі на факт продажу гуманітарки. А на місцевих силовиків годі було і сподіватися, хоча я з безвиході звертався і до них, напівофіційними каналами.

Нуль. Нічого.

І тепер один з фігурантів справи, вже майже екс-голова ОДА Старух спокійно цю посаду полишить, але не задля зміни місця проживання на СІЗО. Просто через політичні причини, бо його головного лобіста звільнили з ОП.

Я розумію, що більшість людей з політичним бекграундом звітує тільки про свої перемоги, але сьогодні я вимушений відзвітувати про поразку. Не остаточну, але проміжну.

Я справді намагався досягти справедливості для Запоріжжя і поки що не досяг. Вибачте мене...

Читайте також:
Позиція
Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.
16:55
Політика
Елітні автомобілі, катер та нерухомість. Що ще приховує династія Пащенко з Укроборонпрому?
11:30
Політика
Державний інспектор Львівської митниці Юлія Дрига, яка засвітила одяг і аксесуари вартістю $8 тис., нічого з цього не внесла до декларації.
13 квітня, 15:09
Політика
Обсяг відмивання грошей завдяки агроекспорту перевищив $7 млрд.
12 квітня, 11:12
Політика
«Зерновий коридор» може зникнути через масову корупцію в Держпродспоживслужбі
12 квітня, 09:04
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41