Розлючений чоловік розбив корону переможниці конкурсу краси у Бразилії

СВІТ
30.05.2023, 15:20
Розлючений чоловік розбив корону переможниці конкурсу краси у Бразилії
Фото: google

Чоловік кандидатки, яка посіла друге місце, не змирився з поразкою, вийшов на сцену і зламав корону переможниці.

Чоловік увірвався на сцену конкурсу краси в Бразилії, зірвав корону переможниці та люто кинув її на землю після того, як його дружина отримала друге місце, повідомляє місцеве інформаційне видання Globo.

За словами організатора заходу Малоуна Хеніша, суперечка між двома учасницями була дуже гострою протягом усього конкурсу. Він повідомив, що подасть заяву в поліцію, окрім позову про відшкодування збитків проти чоловіка кандидатки.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57