Розмальовані двері ОП: Арестович погрожує репресіями потенційним революціонерам

ПОЛІТИКА
02 квітня, 14:00
Розмальовані двері ОП: Арестович погрожує репресіями потенційним революціонерам
Фото: bastion.tv

Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.

Про це в ефірі "UkrLife TV" заявив позаштатний радник голови Офісу президента з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони Олексій Арестович.

За його словами, люди, які свідомо прийшли вчиняти безлад до головного будинку країни, самі винні у тому, що їх переслідує Зе-влада.

«Коли нашу команду атакують, невже вони хотіли, щоби ми реагували як "Квартал 95"? Ми ж не клоуни, а тому будемо реагувати як держава. Адже ми розуміємо, що за діями учасників цієї акції є московський слід, так звана "рука Москви", тому наслідки будуть відповідні. Наші громадяни люблять говорити про свої права, але про свої обов'язки чомусь забувають. Ну, тоді не варто нарікати на цілком адеквату реакцію влади, зокрема правоохоронців за вчинене порушення. Коли ці люди атакують державну установу, вони не лишають шансів на діалог із цією державою», – зазначив Олексій Арестович.

Він також додав, що команда Володимира Зеленського визначила бенефіціарами протестів, пов'язаних зі справою Сергія Стерненка, людей з оточення Петра Порошенка.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" вкотре нагадує читачам, що організатором шоу на Банковій 22 березня поточного року швидше за все є "міністр всіх справ" Арсен Аваков.

Читайте також:
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14 квітня, 11:26
"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.
09 лютого, 10:48
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.
15 січня, 08:58
Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».
22.10.2020, 20:12