Реалізація сценарію Кремля чи привід для закручування гайок – користувачі ФБ про події під Офісом Зе

ПОЛІТИКА
22.03.2021, 16:13
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Фейсбук

Організатором шоу на Банковій є Арсен Аваков.

З висловленою нами вчора думкою про те, що акція на підтримку Стерненка є добре зрежисованим шоу, яке є вигідним для так званих великих політичних гравців як в Україні, так і за її межами, погоджуються більшість поінформованих та схильних до аналізу користувачів соціальних мереж. 

Зауважимо, що далеко не безпідставними виглядають припущення не лише про організатора останнього шоу  Авакова, але і про довгу руку Кремля в останніх подіях. 

"Стерненка та й інших політв’язнів з тюрми ніхто не випустив, однак всі розуміли що це неможливо. У акції були інші завдання. Привернути увагу до проблеми та натякнути президенту, що буде без силового блоку. Навіть офіс президента отримав зиск – на відмиванні стін, можна непогано відмити грошей",вважає журналіст і кризовий менеджер Єгор Воробйов.

"Так чому ж вчора під офісом президента не було поліції і нацгвардійців?", – написав користувач Борис Пенчук.

Користувач також виклав промовисті фото – для зрівняння подій від 25 лютого і позавчорашніх.

"Це шоу, яке вправно диригує дядя Арсен створено з однією метою дискредитації протесту, як цього, так і майбутніх, що розв'язує руки владі та готує підґрунтя для жорстких дій поліції на реальних протестах. І пересічний виправдає тепер ті жорсткі дії поліції,  бо подивись  що роблять", резонно зауважує користувач ФБ Олексій Ребрик.

Не обійшлося і без гумористичних новин.

"Одним з організаторів мітингу-спектаклю біля ОП “за волю Стерненка” від Зеленського з плясками, графіті, “обсциканням” дверей і салютом виявився професійний прихильник Зеленського (інших у "Зе" і бути не може-РЕД) Євген Соляник", – повідомив користувач ФБ Нік Мельник. 

А про можливість початку реалізації певної багатокрокової комбінації проросійських сил написав військовий Валентин Калина, який вважає, що в Україні все йде до ситуації неконтрольованого хаосу:

"Пару слів про події під офісом президента. Поставлю кілька питань.Чим допомогли ці події Стерненку і іншим ув'язненим? знову ж таки чим пояснити повну відсутність "правоохоронців"? Як правило на подібних акціях їх більше чим протестантів… Рашківський контингент, який знаходиться на кордоні з Україною для прямого вторгнення недостатній. Навіть враховуючи традиційну придуркуватість рашистьких фюрерів. Але у випадку масового хаосу в Україні згодиться як стабілізаційний контингент. Який буде запрошений від імені якого не будь "камітєта спасєнія". Під керівництвом, наприклад, бойка".

А те, що Арсен Аваков може виявитися вправним виконавцем саме волі Кремля, мабуть, нікого вже не здивує.

Читайте також:
Війна
Останнім часом в інформаційному просторі стало непристойно багато директора російської Служби зовнішньої розвідки Сєрґєя Наришкіна.
12 квітня, 20:56
Опінії
Історія ніколи не ходить по колу. Але вона як ніколи іронічна...
21 березня, 16:09
Війна
Кремлівський "бункерний щур" повторив передвоєнну промову Адольфа Гітлера: «Ми хочемо миру, але розпалювачі війни втягують нас у конфлікт».
23 лютого, 08:37
Світ
Кремлівський "залізний щур", який параноїдально стурбований власною безпекою, взявся оновлювати особовий склад тілоохоронців.
18.09.2021, 08:01
Політика
Міжнародні санкції, накладені на РФ за окупацію Криму, збиття літака MH-17 і подібні злочини, – діють, а холодильник перемагатиме телевізор.
23.04.2021, 08:59
Світ
Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році.
27.12.2020, 15:21