Розшукується українська рідня російського воєнного злочинця генерала Машевського

КРИМІНАЛ
23 квітня, 12:27
Розшукується українська рідня російського воєнного злочинця генерала Машевського
Фото: Facebook

54-річний генерал-лейтенант окупаційно-терористичного контингенту РФ керував чистками у Димері. Це сталося у лютому-березні 2022-го.

Такі відомості оприлюднив доктор історичних наук, заслужений діяч науки та техніки, а нині сержант резерву Збройних Сил України професор Тарас Чухліб. За його словами, Владімір Машевський особисто віддавав накази щодо затримання, катування та вбивств українців на Київщині.

Прикметно, що це вказаний московитський агресор якраз народився у місті Димер, де від початку повномасштабного вторгнення запанував терор. Фактично, генерал Машевський безпосередньо знав жертв, над якими знущалися його підлеглі в армійських одностроях.

«Воєнний злочинець Машевський — начальник Головного управління охорони об'єктів Федеральної служби військ національної гвардії РФ. За даними правоохоронців, саме він наказував військовим РФ йти на прорив державного кордону України. Під керівництвом Машевського росіяни захопили Чорнобильську АЕС і взяли у полон персонал станції та військових, які охороняли об'єкт. Також під його командуванням росіяни захоплювали його рідний Димер та низку інших населених пунктів Київщини — Бородянку, Гостомель, Бучу.

Там окупанти вчиняли відверто жорсткі звірства. У генерала-злочинця Машевського є син Роман — модний московський фотограф. Лише за час повномасштабного вторгнення Машевський-молодший літав у Париж, Ісландію, Токіо. А хіба нема у цього юди родичів у нас в Україні — матері, батька, дядька, тітки, братів, сестер, двоюрідних братів і сестер?», — зауважує Тарас Чухліб.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що українців просять дати свідчення проти затриманого у Фінляндії московита Яна Пєтровского. Відомий неонацист і воєнний злочинець із РФ нині перебуває у в'язниці міста Вантаа.

Розшукується українська рідня російського воєнного злочинця генерала Машевського_1
Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34