Розвідка та контррозвідка успішно працює виключно в умовах твердого державницького курсу

Виміри
26 квітня, 09:20

Не обирайте колонізаторів, обирайте синів і тоді розвідка виконає свою роль!

Хіба у нас українська влада? До шановних розвідників питання. Чому допустили, що до влади прийшли люди, яким не потрібна українська Україна. А може то і ті розвідники не українські? Як думаєте?

Розвідка та контррозвідка успішно працює виключно в умовах твердого державницького курсу, чітких проявах національних інтересів та політичної волі.

В Україні, такого немає вже тридцять років, і не знаю коли це станеться. Проблема, що демократичні лозунги і вибори Президента, Верховної Ради вводять в оману наших виборців, в результаті до керівництва країною, народ обирає персоналій, які не є носіями національних інтересів, тому на управління спецслужбами приходять люди, які захищають не державні інтереси, а тих мужів, хто їх призначає.

Зі свого досвіду поділюся, що кадрова політика у нас віддана на рішення голови адміністрації чи, як тепер офісу Президента.

Давайте перерахуємо тих персон:

  • Кравчук - Хоменко;
  • Кучма - Табачник, Литвин, Медведчук;
  • Ющенко - Балога, Ульянченко;
  • Янукович - Льовочкін, Клюєв;
  • Турчинов - Пашинський;
  • Порошенко - Ложкін, Райнін.

Запитую Вас, хто із тих персон підбирав кандидатури розумних, національно свідомих і високоморальних керівників розвідок та контррозвідки ?

А Ви запитуєте, як розвідка допустила, що до влади прийшли ті кому Україна не потрібна.

Тому що в розвідку кадри посилали ті кому, Україна була потрібна, як колонія для власного збагачення та грабунку аборигенів, а тих, кому Україна є рідною мамою не брали, не виховували й не вирощували.

Не обирайте колонізаторів, обирайте синів і тоді розвідка виконає свою роль!

Автор : Скіпальський Олександр
Читайте також:
Патріотам — тюрми, колаборантам — домашній арешт ?!
вчора, 09:18
Сергію, або хрестик зніми, або трусики одягни...
10 травня, 09:55