«Зважати треба не лише на зовнішнього ворога, а й на тих, що в середині країни»

Опінії
12.04.2021, 10:30
Облава на охоронну фірму
Облава на охоронну фірму
Фото: LIGA.net

«Треба почистити всі московські монастирі, бо удар буде в спину»

Ексзаступник голови СБУ

З огляду на загострення протистояння з Росією, Україні вже зараз треба консолідувати ветеранів, добровольців і зміцнити територіально оборону – по-справжньому, а не на папері.

Про це в ефірі програми «Борковський & Валевська» заявив генерал-лейтенант, ексзаступник голови СБУ Олександр Скіпальський.

При цьому ексзаступник голови СБУ наголосив, що зважати треба не лише на зовнішнього ворога, а й на тих, що в середині країни.

«У нас дуже потужна п’ята колона. Це ті люди які бачить себе у складі Росії. Я сьогодні з задоволенням почув, що це осине гніздо Медведчука на острові на Дніпрі під Києвом штурмували навіть вертольотами. Саме так – до ворогів треба підступати рішуче. Ми повинні почистити всі московські монастирі, звідки щодня надходить інформація про перебування людей з поведінкою і психологією російських диверсантів. Роботи багато. Пам’ятайте, за тієї загрози, яку маємо, найбільш небезпечний удар буде в спину. Тому маємо бути пильними», – пояснив Скіпальський.

Тобто зараз особливо важливою є робота українських спецслужб, аби виявляти потенційних диверсантів. Утім пильними мають бути й самі українці. "На випадок війни, а ми всі розуміємо, що вона може бути, має воювати вся країна. Треба мобілізувати українців, аби вони не лебедів ловили, а Медведчуків", – наголосив генерал-лейтенант.

Читайте також:
Війна
Попри це, інтенсивність ударів продовжує зростати.
11 серпня, 19:05
Війна
Експерти вважають, що найближчі три роки можуть стати найнебезпечнішими для європейської безпеки.
02 серпня, 08:30
Історія
Коли воля сильніша за смерть: історія Роя Бенавідеса.
30 травня, 20:37
Війна
В армії рф з’явилися випадки канібалізму.
26 квітня, 16:38
Війна
Завантаження нафтових танкерів відновилося лише з одного причалу.
10 квітня, 19:03
Війна
Не лише геополітика: як релігійні пророцтва впливають на війну.
07 квітня, 19:23