Розвиток "зеленої" енергетики допоможе зробити енергосистему України менш вразливою до обстрілів

СВІТ
22.12.2022, 17:55
Розвиток "зеленої" енергетики допоможе зробити енергосистему України менш вразливою до обстрілів

Енергетичні компанії можуть добудувати від 300 до 500 МВт потужності "зеленої" енергетики

Розвиток відновлюваної енергетики допоможе забезпечити енергопостачання в Україні та зробить енергетичну систему менш вразливою до російських обстрілів.

Про це сказала посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, передає медіа агенція Останній Бастіон.

"Федеральний уряд зараз докладає зусиль на всіх рівнях для забезпечення швидкого постачання запасних частин. Але нам потрібно зробити крок далі, а не тільки зберігати або відновлювати систему, успадковану з радянських часів. З попелу має постати щось нове і краще. Більше децентралізованих рішень на базі відновлювальної енергії допоможуть забезпечити енергопостачання в Україні", - сказала вона.

Фельдгузен зазначила, що в такому випадку українська енергосистема не буде настільки вразливою при влучанні у деякі вузлові пункти енергетичної системи.

Також вона підкреслила, що збільшення енергоефективності в будівлях і у промисловому виробництві дозволить зменшити залежність від викопного палива.

Нагадаємо, голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький вважає, що вітрова генерація, яка має великий потенціал саме взимку, може покращувати енергозабезпечення України під час дефіциту потужності в енергосистемі.

За інформацією Української вітроенергетичної асоціації, енергетичні компанії можуть добудувати від 300 до 500 МВт потужності "зеленої" енергетики вже найближчі місяці, якщо держава забезпечить їм продовження гарантованих умов підтримки на 1-2 роки, щоб компанії встигли добудувати свої об’єкти. 

Читайте також:
Світ
Hywind Tampen – перша повномасштабна плавуча морська вітроелектростанція в Норвегії
24.08.2023, 06:53
Економіка
Коли справа доходить до потужних вітряних турбін, беззаперечним лідером є Китай.
28.07.2023, 14:13
Життя
Вітрову електростанцію Hornsea 2 тепер повністю введено в експлуатацію
02.09.2022, 14:25
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
13:38
Світ
Власниками найбільших ядерних арсеналів залишаються США та росія. Китай до 2030 року за цим показником може зрівнятися з ними.
вчора, 15:30
Світ
Пекін вирішив протестувати обороноздатність Сеула руками своєї маріонетки із Пхеньяна. Як реагуватиме на такі дії Південна Корея, не ясно.
17 червня, 12:36