РПЦ-ФСБ закликає бити дітей

СВІТ
11 березня, 16:15
РПЦ-ФСБ закликає бити дітей

Уральський митрополит закликав бити дітей, щоб підготувати їх до дорослого життя

Митрополит Єкатеринбурзький і Верхотурський Євген заявив, що якщо вчити дитину тільки бути чесною, чуйною, відкритою і транслювати їй один позитив, то таке виховання може бути небезпечним.

Так він відповів у своєму Telegram-каналі відповів на запитання, «чи можна пороти дітей?».

«Головна мета виховання дитини - підготовка її до дорослого життя», – заявив Євген.

ФСБ-шний піп заявив, що до питання покарань у вихованні дітей потрібно підходити так, щоб не спотворювати реальне життя ілюзіями безкарності. І навіть навів такий приклад: дитина з щасливої сім'ї, де її пальцем ніхто не чіпав, у підлітковому віці захоплюється наркотиками й отримує років дев'ять в'язниці через своє «рафіноване дитинство» та неготовність до дорослого життя.

Крім того, він зазначив, що покарання дітей не забороняються православною традицією, хоч і вважаються небажаними.

На його думку, вдаватися до тілесних покарань зовсім не обов'язково, але дитина повинна знати, що за свої неправильні дії завжди доведеться відповідати. Також він припустив, що якщо застосовувати інші види покарань – наприклад, обіцянку тиждень не розмовляти з дитиною, що нашкодила, «за ступенем руйнівності для душі це буде навіть гірше, ніж відшмагати».

Читайте також:
Опінії
Кому Пасха – Великдень, а кому – Песах? Звернімося по відповідь до хронології, яку зчаста відкидають хворі на голову "віруни".
16 квітня, 17:13
Опінії
В основі залучення у тоталітарні секти лежить обіцянка блага для самої людини, а не передача їй знань, для того, щоб вона творила блага
06 квітня, 15:30
Життя
Митрополит УПЦ МП (РПЦ-ФСБ) Павло Лебідь створив свій культ у Лаврі
02 квітня, 15:05
Історія
Історична правда без домішок ура-патріотизму і побрехеньок про дохристиянський пантеон вищих сил, яким споконвік поклонялися наші предки.
28 березня, 17:37
Світ
Верховний лама Республіки Калмикія Тело Тулку Рінпоче (у миру – Ердні Омбадиков) вважає, що правда у війні перебуває на боці України.
04.10.2022, 07:00
Опінії
Чи не тому й заціпило папу, що щуряче нахапане золото сховане під ватиканським омофором?
01.08.2022, 14:39