Ручний Шмигаль порушив мораторій Голоборотька

ЕКОНОМІКА
12 червня, 07:18
Ручний Шмигаль порушив мораторій Голоборотька

За період великої війни вітчизняний уряд, по суті, не зробив нічого для оптимізації державних витрат. А-ні-чо-гі-сі-нь-ко!

Кабінет міністрів України максимально ускладнив життя всім, скасувавши необхідні соціальні виплати внутрішнім біженцям. А також новим категоріям незахищених громадян, починаючи із родин загиблих військових або військових у полоні.

Про зниклих — окремо промовчимо, гаразд!? Тому зараз, коли прем'єр-міністр Денис Шмигаль каже про «неринкову вартість» тарифу, це той самий випадок, коли краще мовчати, а чому?

Ну, по-перше, військова економіка — це не економіка нормально чинний; функціональної країни. Тут не про соціалізм, консерватизм або лібералізм, а про виживання та справедливу єдність.

Це означає, що не «держава сплачує різницю у тарифі», а добре, що завдяки громадянам та нашій боротьбі держава взагалі існує. Будь-який інший підхід — це або маніпуляція, або недолугість.

По-друге, аби грати із тарифом чесно, варто було спочатку покласти край de facto монополії на ринку електрогенерації та транзиту. За всієї поваги до енергетиків, можливо, наявність альтернативи на ринку спростила б ситуацію.

Можливо, ні. Проте через закривання очей на монополії (відомо ж, кому належать ТЕС, обленерго, ТЕЦ) та змови ще за довоєнних часів цього самого уряду маємо те, що маємо зараз.

І, по-третє, та головне, всі реальні експерти та антикорупційне середовище прямо кажуть: тариф не піде на відновлення електрогенерації. Він піде за корупційними схемами певним конкретним особам.

Тому, замість чергової маніпуляції та заяв у стилі «треба менше їсти», уряд мав би в авральному режимі напрацювати індивідуальні рішення для громад та ОСББ, відкрити ринок для мікрогенерації на побутовому рівні.му рівні. А не розповідати чергові виправдання, чому ні. 

До речі, тут триває збір підписів під Петицією на заборону зміни тарифів до кінця війни, не кажучи вже про Перемогу. Тож попри ідеологічну ліберальність, зараз той час коли це повністю підтримую.

Тому, що розуміння, що нам треба встояти як мінімум хоча б цей рік — у тому числі про це, і стосуються всіх. Навіть монополістів від держави!
Ручний Шмигаль порушив мораторій Голоборотька_1
Автор : Петро Андрющенко
Читайте також:
Опінії
Слуги олігархів із Банкової працюють на Кремль. В їхньому інструментарії безліч засобів для наближення нашої перемоги, а прокладають «мир».
07 липня, 08:48
Опінії
Зе-влада вміло розкидається обіцянками та погрозами, а коли справа доходить до діла — «тихенько тікає у ліс». Україна цим блазням байдужа.
07 червня, 20:34
Опінії
Авгієві стайні вітчизняного політикуму занедбані всі роки відновленої незалежності. Влада має бути в українців, а не у проросійських хапуг.
03 березня, 20:57
Опінії
Вже краще на Прозорро все викласти. І добровільно здатися путіну.
02 лютого, 10:13
Опінії
Війна нікому нічого не спише. Тому у відставку має піти весь уряд за провальну політику у всіх сферах нашого життя.
20.12.2023, 07:09
Війна
Російські солдати, які воюють на боці України проти окупаційно-терористичного контингенту рф, знищили офіцера ФСБ. На Луб'янці паніка.
10.11.2023, 14:32