Рух ЛГБТ несе нову форму тоталітаризму, – архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

УКРАЇНА
15.09.2019, 04:59
Рух ЛГБТ несе нову форму тоталітаризму, – архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

З падінням комуністичних режимів загроза тоталітаризму не зникла.

Про це ідеться у блозі архієпископа Харківсько-Полтавською єпархії УАПЦ(о) Ігоря Ісіченка.

Ієрарх зазначив, що сьогодні рух ЛГБТ діє так само, як раніше діяли більшовики:

«Понад сто років тому більшовизм почав переможний наступ на стару Європу. Колони під червоними прапорами мотивували свій наступ необхідністю захистити людину праці, пролетаря, забезпечити їй особисту свободу й самостійне управління країною. Червоні прапори зринули в небо над Москвою, Києвом, Варшавою, Берліном. (...) Червоні правителі не втрималися біля керма європейських країн і ста років. Давно вилиняли їхні прапори. Аж ось над новими колонами, що рвуться на центральні вулиці наших міст, замайоріли інші, веселкові штандари. Гасла під цими прапорами знов закликають до визволення – але тепер уже не «пролетарів усіх країн», а людей з нетрадиційними сексуальними орієнтаціями».

Архієпископ наголосив, що рух ЛГБТ використовує той самий підхід, що й комуністи минулого: «Організаторам прайдів ідеться саме про розголос, про визиск природнього співчуття до покривджених і знедолених, якими мають поставати представники сексуальних меншин. Засоби, отже, достеменно нагадують їхніх попередників із червоними прапорами».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рух ЛГБТ розпочав цькування співробітниці українського банку, яка звернулася до клієнта «за неправильним гендером»

Метою руху ЛГБТ, на думку Ігоря Ісіченка, є «диктатура меншини, яка воліє нав’язати суспільству власне бачення родинних стосунків і стилю життя, не гребуючи жорстокою цензурою, обмеженням прав на свободу слова та іншими методами тоталітарного суспільства».

Як приклад архієпископ назвав нещодавній інцидент у Польщі, коли ректор Університету Миколая Коперніка в Торуні відсторонив професора від викладання за публікацію фейлетону, що критикує ідеологію ЛГБТ.

Відзначимо, що сьогодні, 15 вересня, у Харкові має пройти перший в історії міста гей-парад.