Рука руку миє

КРИМІНАЛ
28.09.2022, 12:15
Рука руку миє

На те й війна, щоб красти

Рада повернула акциз на нафтопродукти Значить подорожчає. Але не скрізь!

Сергій Куюн пише, що до Києва повертаються нелегальні АЗС, які продають "бодяжний" бензин і дизпаливо за наднизькими цінами, як було за януковича. Жодних касових апаратів, а відповідно і податків з акцизами.

Аналогічна ситуація очікується на офіційних розливайках "бодяги" типу БДСМ-мото-і т.п.

Хто ж робить контрафакт для них?

Це так звані «самовари» чи міні-НПЗ, найпотужнішим із яких є завод у Мерефі (Харківська обл). Про афери Мерефи вийшло багато розслідувань, а вона, як і раніше, працює при будь-якій владі.

У чому секрет?

ЗМІ пов'язують Мерефу з Олександром Скакуном — СБУшник і заступник голови Харківської ОДА, опонував Дудіну (керівник Харківського СБУ заарештований за зраду нещодавно).

Але я спробую копнути трохи глибше

Оператором НПЗ у Мерефі є «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС КОМПАНІ» (АЕС КОМПАНІ), до якої входить фірма «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР» (АЕС СОЛАР)

Спробую ідентифікувати реального власника:

1) бенефіціаром фірми «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР» (АЕС СОЛАР) була Смирнова Олена Валеріївна (1971 р.н., уродж. Донецька обл.), вона мешкає в елітному будинку на Печерську, що нехарактерно для номінальних власників.

Смирнова також була бенефіціаром ТОВ «КАРАВАНСЬКИЙ СПИРТОВИЙ ЗАВОД 1709», що входить до групи заводу у Мерефі.

Тобто маємо зв'язок «НПЗ у Мерефі = Смирнова».

2) ця ж Смирнова Олена Валеріївна володіє 25% у ТОВ «АКВА СОЛАР ІНВЕСТ», у якому ще 25% володіє ТОВ «АТОМЕНЕРГОМАШБУД».

Тобто маємо зв'язок «НПЗ у Мерефі=Смирнова=АТОМЕНЕРГОМАШБУД».

3) бенефіціаром ТОВ «АТОМЕНЕРГОМАШБУД» через офшор JOMORRIX INVEST LIMITED записаний Фетісов Андрій Вікторович (1970 р.н., м. Донецьк) ось він справді номінал.

Подивимося кого він фронтує:

Після Євромайдану на Фетісова переписали «Грін банк», яким за януковича офіційно володіла родина Кісельових, хоча генпрокуратура та НБУ пов'язували «Грін банк» з Клименком (главфіскал януковичів). Фетісов також пов'язаний з фірмами ТОВ «Туаз» (засновник – батько Кісельова) та ТОВ «КОМФОРТНИЙ ОБЛІК» (засновник – сестра Кісельова).

Тобто Фетісов – номінальник Кісельова.

Кісельов Андрій Миколайович (1981 р.н., уродж. м.Донецьк) нардеп 8 скл. від Оппоблоку, керував донецьким відділенням «Молодих регіонів», «володів» одним із найбільших в Україні переробників металобрухту вважався бізнес-обкладинкою Віті Януковича-мол. Декількома фірмами Кісельов керує Писаренко Валерій Володимирович (екс-нардеп, близький дружок портнова).

Тобто маємо зв'язок «НПЗ у Мерефі = Смирнова = АТОМЕНЕРГОМАШБУД = Фетісов = Кісельов (яники)».

Я не здивований — донецькі відомі аферюги-корумпанти, "бодяжити бензак" у промислових масштабах та продавати його через розливайки та сітки ставицького-біби для них не вперше.

Але є ж наглядачі, які повинні ловити шахраїв.

Знайомтесь: Лапіка Антон Олександрович – керівник ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ У М. КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛ, він же зарплатний помічник-консультант нардепа Андрія Кісельова.

Рука руку миє_1
Рука руку миє_3

Буває скажете ви, де ж ще кадри брати, тим більше у БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ (БЕБ), яке ловить шахраїв, котрі роблять контрафакт і не бажають сплачувати податки.

Але є нюанс, без серйозного покровительства у владі на таку посаду не потрапиш.

Пошукаємо покровителів:

Вище я зазначив, що мерефівсько-киселівські зв'язкові — Смирнова Олена Валеріївна та ТОВ АТОМЕНЕРГОМАШБУД сумарно володіють 50% у ТОВ «АКВА СОЛАР ІНВЕСТ».

19 вересня 2022 року був перший аукціон військової приватизації, на якому фірма «АКВА СОЛАР ІНВЕСТ» купила Кобиловолоцький спиртзавод за 70,2 млн грн.

Ну і що тут такого: нажили грошенят на бензині та легалізували через приватизацію – сюжет не новий.

Тим більше, що Кісельов заробив капітал на різанні цукрових заводів на брухт, чим спиртові гірші.

Але тут є важлива деталь.

16 вересня, за 3 дні до приватизаційного аукціону, Арахамія дав інтерв'ю Форбсу, де зокрема сказав:

«Форбс: Уряд анонсував старт приватизації. Які активи можна виставити першими?

Арахамія: Думаю, більшість невеликих активів потрібно продавати. Першими підуть спиртові заводи, оскільки до них великий інтерес – логістичні ланцюжки поламані, і багато хто хоче інвестувати у біоетанол. І спиртзаводи – гарний майданчик для розвитку цих виробництв.»

Тобто Арахамія заздалегідь знав про інтерес мерефівських бодяжників до спиртзаводів для виробництва біоетанолу як присадки до бензину.

Покровительство це чи ні – вирішувати вам.

29 серпня 2022 р. АРМА продала фірмі ТОВ «СЛАВНА ЕНЕРГО ГАЗ» 7 тис. тонн конфіскованого рідкого аміаку за 238,8 млн грн (850 дол за тонну) «Торги» були на товарній біржі «ПРИДНІПРОВ'Є»).

Для порівняння: 2 вересня 2022 р. ДП «Укрхімтрансаміак» продав такий же аміак по 1164 дол. за тонну через Прозорро.

Дельта 314 дол на тонні!

Тобто покупець АРМИ – фірма ТОВ «СЛАВНА ЕНЕРГО ГАЗ» «прикурила» на 2,2 млн дол.

Днями Олександр Лємєнов писав, що АРМА «подарувала» 100 млн грн на іншій оборудці, але вже з калійними добривами на тій самій товарній біржі «ПРИДНІПРОВ'Є».

Загалом з АРМА все зрозуміло всі її начальники рано чи пізно сядуть. Робота така…

Але хто ж стоїть за такою щасливою фірмою «СЛАВНА ЕНЕРГО ГАЗ»?

Директор та власник фірми ТОВ «СЛАВНА ЕНЕРГО ГАЗ» - Швець Леонід Миколайович (1968 р.н. уродж. м.Донецьк).

Крім того, Леонід Швець керує ТОВ «АЛЬФА ТРЕЙД ГАЗ», бенефіціар якого — ТИШЛЕК МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ (1980 р.н. уродж. м.Донецьк)

МИКОЛА ТИШЛЕК керував ТОВ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «НІКА», яким володіє ТОВ «ПАРАДАЙС ЮКРЕЙН».

Бенефіціаром ТОВ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «НІКА» та ТОВ «ПАРАДАЙС УКРЕЙН» записано КОНЦУР ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ.

Також ОЛЕКСАНДР КОНЦУР керував ТОВ ЮК «ВАШЕ ПРАВО», яке заснував особисто КАБУЗІВ СЕРГІЙ ГЕННАДІЄВИЧ (1-й віце-прем'єр та голова НБУ за януковича).

Це не все.

Засновником ТОВ «ПАРАДАЙС УКРЕЙН» є КІСЕЛЬОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА (1985 р.н. уродж. м.Донецьк), вона рідна сестра людини на ім'я Кісельов Андрій Миколайович.

Тобто АРМА забезпечила можливість «прикурити» на 2,2 млн дол фірмі ТОВ «СЛАВНА ЕНЕРГО ГАЗ», яку контролює Андрій Кісельов (плюс януковичі та арбузов).

Тобто нажили з АРМИ 2,2 млн дол., на які приватизували спиртзавод, ще й на цукерки залишилося.

Джерело

Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
вчора, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03