Румунське судно потрапило під обстріл рф під час атаки на український порт

ВІЙНА
26.07.2023, 07:45
Румунське судно потрапило під обстріл рф під час атаки на український порт

У результаті обстрілу московією українського дунайського порту Рені в ніч проти понеділка зазнало незначних пошкоджень румунське судно.

Цю інформацію у вівторок підтвердило румунське Міністерство закордонних справ, повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на портал HotNews.ro.

МЗС Румунії заявило, що через представників генерального консульства в Одесі, яке тимчасово працює в центральному офісі Міністерства, здійснило розслідування інциденту з румунським судном в порту Рені.

За попередньою інформацією, отриманою представниками румунського консульства від української влади, судно зазнало незначних пошкоджень і продовжило свій рейс.

Румунське МЗС також заявляє, що в результаті атак, спрямованих проти українських портів на Дунаї, жоден румунський громадянин не постраждав.

Нагадаємо, вночі 24 липня російські військові завдали чергового удару по Одеській області. За даними українських військових, метою атаки стала портова інфраструктура Дунаю.

Унаслідок ударів зруйновано ангар із зерном, пошкоджено резервуари для зберігання інших вантажів. В одному з виробничих приміщень виникла пожежа.

Глава військової адміністрації Одеської області Олег Кіпер повідомив, що під час атаки постраждали шестеро співробітників порту. Чотирьох госпіталізували з пораненнями.

Президент Румунії Клаус Йоганніс назвав останні обстріли рф серйозною загрозою для безпеки Чорного моря.

Читайте також:
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
вчора, 13:47
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03
Війна
По місту вдарили трьома ракетами. Внаслідок удару загинули щонайменше чотири людини та ще п’ять отримали травми.
17 квітня, 10:35
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15