Рушити Ви вмієте ефективно ! А як щодо творення?

ПОЛТАВА
08 серпня, 10:21
Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?

Як "Слуга неукраїнського народу" Сергій Іващенко реагує на критику.

У мене нове, друзі! Мене забанили! І хто б ви думали? Сергій Іващенко.

Депутат, можновладець, слуга народу, соратник чергової нової очільниці нашого багатостраждального міста! Ум, честь та совість, колись би сказали.

«А за що?» - спитаєте ви.

За коментар до його публікації про знесення памʼятника!

Ну, що ж, не полінуюся, напишу тут. Нехай буде відомо, як «нинішні» реагують на критику, на невдоволеність їхньою руйнівною діяльністю, які вони сервісні, ті слуги, який соціально відповідальний їх бізнес

Ось:

«Сергій Іващенко, рушити Ви вмієте ефективно! Довели: швидко, дешево, з  яскравим піаром! А як щодо творення?!

Ні, звісно, я не про комерційні проекти, які будуєте та заробляєте на цьому. Це Ви теж вмієте, довели.

Я зараз говорю про ту дорогу по вулиці Марії Башкірцевої, яку розрили, розколупали, роздовбали заради свого «Пелюсткового», створивши там суцільну руїну і болото, завдавши клопоту мешканцям цілого мікрорайону!

Люди там втрачають колеса, шкодять автомобілі! Таксі не бажають їхати на виклик, складно дістається «швидка» до своїх пацієнтів!

А як почувають себе пішоходи! Ваша «благотворча» діяльність наражає їх на небезпеку! Зламати кінцівку, йдучи поряд з Вашим будівництвом, послизнулися і потрапити під машину - це очевидні ризики. Є ще й скриті. Адже нести на черевиках бруд у свої домівки означає перспективу захворіти  для  їхніх родин.

Мовчу вже про ПРИНИЖЕННЯ, яке переживаєш щоразу, ідучи повз! Вулиця Гожулівська ніколи не була обласкана увагою наших можновладців, та Ваші огроменні автомобілі доконали її остаточно, постачаючи будматеріали до Вашого, пане депутате, будівництва! Єдина «радість», що та  бідна Гожулівська у повній гармонії із хащами бурʼяну і брудом!!! Не соромно, коли везете клієнтів продавати квартири у новобудові???

І про це - ні слова! Бо про що ж тут говорити?! Непопулярна тема!

На ній політичних балів - нуль! Зате рушите дешево і сердито, завзято, голосно, з «власної кишені», з ентузіазмом! ПОЗОРИЩЕ усім вам там, у міськраді, усім вашим зеленим, голубим і іншим різнокольоровим! Ви одним миром мазані! Ні нащо не здатні, окрім руйнування, сварок та самолюбування!

І спробуйте тут сіпнутися і зʼїхати на ватний електорат! Не рекомендую! Хибна стратегія! Краще приберіть за собою!, Сергій Іващенко!»

Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?_1Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?_2Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?_3

P.S. FB мені повідомив, що після цього коментаря я вже не входжу в його аудиторію! А так можна було?! Полтавці, майте на увазі, депутат Сергій Іващенко виключить вас із числа своєї аудиторії, якщо ви звернетесь до нього, згадаєте його імʼя, не для того, щоб зробити йому комплімент або поставити вподобайку!

Автор: Ірина Бахановська

Джерело: Facebook

Читайте також:
Політика
Ті, хто волею олігархів та електорату опинилися на владному Олімпі, — дріб'язкові блазні. Їхня натура: вкрасти, оббрехати й утекти...
04 грудня, 06:00
Політика
З 27.12.2022 до 09.01.2023 року «Слуга народу» Єгорова-Луценко не пішла у відпустку, а дистанційно керувала обласною радою з Франції
27 вересня, 11:35
Опінії
Почув від однієї посвяченої людини, як відбувалась підсадка «слуг народу» в недекларований рай.
06 вересня, 07:08
Опінії
Чи є можливість, аби контракти вигравали не гандболісти-племінники "слуг народу"? Певно, що є, але вони поза увагою міністерств.
30 серпня, 17:42
Політика
Дмитро Копанчук, який є депутатом міськради на Львівщині, виїхав з України під приводом супроводу батька з інвалідністю й не повернувся.
06 серпня, 10:07