Рушити Ви вмієте ефективно ! А як щодо творення?

ПОЛТАВА
08.08.2023, 10:21
Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?

Як "Слуга неукраїнського народу" Сергій Іващенко реагує на критику.

У мене нове, друзі! Мене забанили! І хто б ви думали? Сергій Іващенко.

Депутат, можновладець, слуга народу, соратник чергової нової очільниці нашого багатостраждального міста! Ум, честь та совість, колись би сказали.

«А за що?» - спитаєте ви.

За коментар до його публікації про знесення памʼятника!

Ну, що ж, не полінуюся, напишу тут. Нехай буде відомо, як «нинішні» реагують на критику, на невдоволеність їхньою руйнівною діяльністю, які вони сервісні, ті слуги, який соціально відповідальний їх бізнес

Ось:

«Сергій Іващенко, рушити Ви вмієте ефективно! Довели: швидко, дешево, з  яскравим піаром! А як щодо творення?!

Ні, звісно, я не про комерційні проекти, які будуєте та заробляєте на цьому. Це Ви теж вмієте, довели.

Я зараз говорю про ту дорогу по вулиці Марії Башкірцевої, яку розрили, розколупали, роздовбали заради свого «Пелюсткового», створивши там суцільну руїну і болото, завдавши клопоту мешканцям цілого мікрорайону!

Люди там втрачають колеса, шкодять автомобілі! Таксі не бажають їхати на виклик, складно дістається «швидка» до своїх пацієнтів!

А як почувають себе пішоходи! Ваша «благотворча» діяльність наражає їх на небезпеку! Зламати кінцівку, йдучи поряд з Вашим будівництвом, послизнулися і потрапити під машину - це очевидні ризики. Є ще й скриті. Адже нести на черевиках бруд у свої домівки означає перспективу захворіти  для  їхніх родин.

Мовчу вже про ПРИНИЖЕННЯ, яке переживаєш щоразу, ідучи повз! Вулиця Гожулівська ніколи не була обласкана увагою наших можновладців, та Ваші огроменні автомобілі доконали її остаточно, постачаючи будматеріали до Вашого, пане депутате, будівництва! Єдина «радість», що та  бідна Гожулівська у повній гармонії із хащами бурʼяну і брудом!!! Не соромно, коли везете клієнтів продавати квартири у новобудові???

І про це - ні слова! Бо про що ж тут говорити?! Непопулярна тема!

На ній політичних балів - нуль! Зате рушите дешево і сердито, завзято, голосно, з «власної кишені», з ентузіазмом! ПОЗОРИЩЕ усім вам там, у міськраді, усім вашим зеленим, голубим і іншим різнокольоровим! Ви одним миром мазані! Ні нащо не здатні, окрім руйнування, сварок та самолюбування!

І спробуйте тут сіпнутися і зʼїхати на ватний електорат! Не рекомендую! Хибна стратегія! Краще приберіть за собою!, Сергій Іващенко!»

Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?_1Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?_2Рушити Ви вмієте ефективно !  А як щодо творення?_3

P.S. FB мені повідомив, що після цього коментаря я вже не входжу в його аудиторію! А так можна було?! Полтавці, майте на увазі, депутат Сергій Іващенко виключить вас із числа своєї аудиторії, якщо ви звернетесь до нього, згадаєте його імʼя, не для того, щоб зробити йому комплімент або поставити вподобайку!

Автор: Ірина Бахановська

Джерело: Facebook

Читайте також:
Політика
Щедрі донори «Слуги народу» зареєстровані у хрущовці на Хмельниччині і всі пов’язані з ексдепутатом Київради
22 квітня, 11:30
Політика
Депутат задекларував годинники Rolex, авто Mercedes S-класу.
20 лютого, 10:25
Політика
Блазні й діти кухарок, пролізши до влади у 2019 році, зробили все, щоби занапастити українську державність. Їхня мета — поразка у війні.
12 січня, 07:11
Кримінал
Він у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку «єдинороску»
08 січня, 16:55
Політика
До серпня 2023 року він входив до групи Дмитра Разумкова. Депутат досі не подав декларації за 2021-2022 роки.
20.12.2023, 17:10
Політика
Ті, хто волею олігархів та електорату опинилися на владному Олімпі, — дріб'язкові блазні. Їхня натура: вкрасти, оббрехати й утекти...
04.12.2023, 06:00