​Руслан Бірюков, заступник начальника ГУНП Полтавщини, зустрівся із громадськими активістами

ПОЛТАВА
16.03.2016, 17:12
​Руслан Бірюков, заступник начальника ГУНП Полтавщини, зустрівся із громадськими активістами

У рамках круглого столу заступник начальника ГУНП, начальник кримінальної поліції Руслан Бірюков та заступник начальника ГУНП, начальник слідчого управління Сергій Чиж, зустрілися з лідерами громадських організацій, представниками Громадської ради Полтави та всіма охочими.

Під час заходу присутні обговорили механізм співпраці громади та поліції в напрямі протидії правопорушенням та якісного розслідування кримінальних проваджень за фактами порушення прав громади.

Усього розглянуто більше десяти питань. Зазначимо, це вже друга зустріч представників нової поліції та громади, що дозволяє говорити про подібне бачення правової держави та схожі інтереси в її розбудові.

«Останній Бастіон» як ЗМІ від імені полтавської громади висловлює подяку заступнику начальника ГУНП Руслану Бірюкову за організацію круглих столів у форматі діалогу, що мають на меті покращити рівень довіри до поліції з боку населення, покласти початок плідній співпраці та тісній взаємодії поліції і громади. 

Читайте також:
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18
Літати вміють не тільки Супермени!
вчора, 08:25