Рятувальники здійснили мрію хлопчика, який переміг страшний недуг і мріє тепер стати пожежником

16 липня, 22:15
Рятувальники здійснили мрію хлопчика, який переміг страшний недуг і мріє тепер стати пожежником
Фото: ДСНС

Добрих новин вам у стрічку.

Коли стрічки новин та медіа переповнюються страшними новинами або ж проблемами, так не вистачає хоча б трішечки позитиву. 

Як раз про такі позитивні новини, а саме про здійснення дитячих мрій розповіли на сторінці ДСНС у ФБ.

“Ми з радістю готові стати променем радості та позитиву. Спішимо поділитись приємною новиною - сьогодні столичні рятувальники взяли участь у здійсненні мрії для маленького хлопчика”, - інформують рятувальники.

Зазначається, що сталося це все за ініціативи лікарів дитячої лікарні  НДСЛ Охматдит, адже у них є дуже добра традиція - кожна дитинка, що виписується з лікарні, може продзвеніти у дзвін, аби весь Всесвіт почув про перемогу над хворобою.

Та разом з цим, можна загадати бажання, і воно обов'язково здійсниться.

“Нам повідомили, що в центрі є хлопчик, який щиро мріє стати пожежником, і він переміг свій недуг. Почувши його історію, ми не змогли залишитись осторонь, і твердо вирішили здійснити мрію дитини. Ярослав - сміливий та позитивний, сповнений світлого дитячого оптимізму. Його стійкість духу та щира дитяча мрія допомогли побороти страшний недуг. Хлопчик завжди мріяв стати пожежником, і завжди уявляв як у майбутньому він рятуватиме людей та боротиметься зі стихією вогню. Сьогодні настав день, коли він нарешті покидає стіни лікарні, і рятувальники, аби зробити малому сюрприз, вирішили зустріти його на пожежному автомобілі, під'їхавши до стін дитячої лікарні НДСЛ Охматдит”, - розповіли в ДСНС.

Отже, вогнеборці радо привітали нашого юного героя з випискою та, навіть, дозволили покерувати справжнім бойовим пожежним автомобілем.

Згодом, Ярослав мав змогу навіть загасити свою першу умовну пожежу.

Рятувальники здійснили мрію хлопчика, який переміг страшний недуг і мріє тепер стати пожежником_1

“Сподіваємось... Хоча ні, ми впевнені, що цей захід дав змогу маленькому хлопчику остаточно повірити у свої сили та йти вперед не озираючись назад. На згадку про себе, пожежники подарували Ярославу іграшковий пожежний автомобіль та каску. Сподіваємось, кожного разу дивлячись на них, він згадуватиме цей день з особливим теплом та радістю”, - наголосили рятувальники.

Читайте також:
На території трьох південних бразильських штатів Паранá, Ріу-Ґранді-ду-Сул, Сáнта-Катаріна вирують справжні заметілі.
30 липня, 14:02
Раніше дівчина стала першою українкою, яка змогла зійти на Еверест.
27 липня, 20:34
Сьогодні святкує свій день народження Головний редактор Останнього Бастіону Дмитро Савченко
27 липня, 12:10
Україна шукає полярників на нову антарктичну експедицію
21 липня, 14:25
У Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику фіксують розквіт популяції оленя благородного.
21 липня, 10:50
Алкоголь губить тілесне здоров'я людей, губить розумові здібності, губить добробут сімей і, що найжахливіше, губить їх потомство.
20 липня, 16:50