Сапер, який розміновував приміщення Головного управління Нацполіції, лишився без рук. На щастя, лише під час навчань (фото)

ПОЛТАВА
30.08.2019, 07:06
Сапер, який розміновував приміщення Головного управління Нацполіції, лишився без рук. На щастя, лише під час навчань (фото)

Приміщення Головного управління Національної поліції у Полтавській області замінували. Щоправда, лише в рамках навчань.

Як ідеться в офіційному повідомленні, в ГУНП було проведено навчання з перевірки дій працівників поліції в разі виявлення вибухонебезпечного предмету в адміністративному будинку.

За задумом, у ході здійснення повсякденної діяльності працівниками поліції виявлено невідомий предмет в одному з холів приміщення.

Даний предмет – це картонна коробка з примотаною до неї липкою стрічкою корпусом від мобільного телефону та дротами, які ведуть в середину коробки. На місце події залучено працівників відділення охорони адмінбудинку, які блокували доступ до даного предмету інших осіб та забезпечили евакуацію з приміщення працівників та відвідувачів через запасний вихід.

Одночасно на місце події викликано спеціалістів вибухотехнічної служби, слідчо-оперативну групу та кінологічну службу, ідеться у публічному звіті.

Поліцейські опублікували фото з навчань. На одному з них видно, як сапер несе умовну вибухівку у спецкостюмі, але без захисних рукавиць.

В рамках навчань вибухотехніки винесли «небезпечну» знахідку з корпусу, помістили у спеціальний контейнер, завантажили у спецавтомобіль і вивезли на полігон для знешкодження.

Згідно з інформацією з відкритих джерел до саперського костюму входять рукавиці, які зазвичай виготовляють із кевлару або номексу.

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43
Акцію підтримало п’ять полтавських музеїв.
15 січня, 18:35