Сатаньягу схвалив план зачистки оточеного Рафаху

СВІТ
17 березня, 16:31
Сатаньягу схвалив план зачистки оточеного Рафаху
Фото: Anadolu Ajansı

Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.

Про намір прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу здійснити цілковиту зачистку міста Рафах на кордоні з Єґиптом повідомило видання The Times of Israel. Інші урядовці військового кабінету підтримали етноцидний план.

Деталі майбутньої наземної операції, в яку залучені й американські армійці, поки невідомі. Ізраїльські журналісти зазначають, що вторгнення сил ЦАХАЛ розпочнеться із дня на день під покровом ночі та ракетно-бомбової зливи.

«Будь-яка воєнна операція проти жителів міста Рафах означає здійснення нової різанини проти всього нашого народу та повне переміщення нашого народу до концтаборів. Світ не має допустити цього злочину проти людяності», — прокоментували ситуацію у пресслужбі уряду Палестинської держави.

Важливо наголосити, що саме до Рафаху із решти поселень смуги Ґази втекло понад мільйон палестинців, перш за все жінок, дітей та літніх людей. Решта прибережного і щільно заселеного сектору нині руйнується сіоністськими загарбниками.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що у синагогах США і Канади торгують кривавою палестинською землею. Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.

Читайте також:
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46
Війна
Спеціальні служби низки європейських країн готуються до відсічі. Кремль має намір влаштувати криваві провокації на континенті.
06 травня, 12:23
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54