СБУ долучилася до переслідування «Останнього Бастіону»

УКРАЇНА
20.07.2017, 13:51
СБУ долучилася до переслідування «Останнього Бастіону»

Голова Полтавської ОДА Головко стягує все новий ресурс для розправи.

Працівники Служби безпеки України долучилися до політичного переслідування журналістів і членів «Останнього Бастіону». У цьому вони допомагають ГУ НКВД і прокуратурі в Полтавській області.

ЧИТАЙТЕ: «Останній Бастіон» заявляє про замовне політичне переслідування «Антинародним Фронтом»

Видання нагадує СБУ про основне завдання – забезпечувати державну безпеку України, її громадян. У повноваженнях Служби безпеки України, які визначені Законом України «Про Службу безпеки України», немає жодного пункту про політичне переслідування громадян.

Якщо СБУ не припинить незаконні репресії проти «Бастіону», видання в прискореному режимі буде змушене викласти у відкритий доступ матеріали про корупцію керівництва Служби, над якими ми тривалий час працюємо. Це теми незаконної вирубки лісів, крадіжок газоконденсату, елітні автопарки, недостовірні дані в е-деклараціях тощо. 

Доводимо до відома силових структур, що в Україні діє верховенство права. Це фундаментальний правовий принцип і правова доктрина, яка передбачає, що жодна людина не є вище закону, що ніхто не може бути покараним державою, крім як за порушення закону, і що ніхто не може бути засудженим за порушення закону іншим чином, ніж у порядку, встановленому законом.  

вибір редакції