СБУ готується до боротьби з диверсантами у Чорному морі

ВІЙНА
09 липня, 22:29
СБУ готується до боротьби з диверсантами у Чорному морі
Фото: ssu.gov.ua

Антитерористичні навчання відбувалися в акваторіях Одеської та Миколаївської областей.

Антитерористичний центр Служби безпеки України провів масштабні антидиверсійні тактико-спеціальні навчання у Чорному морі. Антитерористичні навчання відбувалися в акваторіях Одеської та Миколаївської областей.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Так, бійці української спецслужби вчилися відбивати захоплені «диверсантами» вантажні судна, одне з яких за легендою рухалося до Миколаївського порту для вчинення теракту.

Також, спецпризначенці відбивали проникнення озброєних «терористів» на територію Одеського порту. В умовних терористів були заручники з керівного складу порту.

«За підсумками навчання визначено стан захищеності об’єктів підприємства та надано чіткі інструкції його керівництву щодо дій при можливих загрозах», – пояснили в СБУ.

У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної гвардії, Морської пошуково-рятувальної служби та Адміністрації морських портів України.

Нагадаємо, ми повідомляли, що українці повинні бути готовими до повномасштабного наступу Росії.

Читайте також:
У розвідувальному комітеті парламенту Британії визнали, що легковажно ставилися до втручань РФ у внутрішні справи країни.
21 липня, 15:58
Новий голова Закарпатської ОДА боїться за свою репутацію.
10 липня, 11:48
Правоохоронці викрили злочинну групу, яка діяла на Одещині під керівництвом заступника начальника одного з відділів управління СБУ.
05 липня, 13:26
Щомісяця група виготовляла і продавала близько ста підроблених дипломів. Вартість одного становила в середньому 500 доларів.
03 липня, 15:13
Прикордонники продавали дані Прикордонної служби кримінальним угруповуванням.
30 червня, 19:59
Андрій Наумов зачищає фахівців, які працювали в Службі по лінії протидії російським спецслужбам.
22 червня, 15:29