СБУ готується до боротьби з диверсантами у Чорному морі

ВІЙНА
09.07.2020, 22:29
СБУ готується до боротьби з диверсантами у Чорному морі
Фото: ssu.gov.ua

Антитерористичні навчання відбувалися в акваторіях Одеської та Миколаївської областей.

Антитерористичний центр Служби безпеки України провів масштабні антидиверсійні тактико-спеціальні навчання у Чорному морі. Антитерористичні навчання відбувалися в акваторіях Одеської та Миколаївської областей.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Так, бійці української спецслужби вчилися відбивати захоплені «диверсантами» вантажні судна, одне з яких за легендою рухалося до Миколаївського порту для вчинення теракту.

Також, спецпризначенці відбивали проникнення озброєних «терористів» на територію Одеського порту. В умовних терористів були заручники з керівного складу порту.

«За підсумками навчання визначено стан захищеності об’єктів підприємства та надано чіткі інструкції його керівництву щодо дій при можливих загрозах», – пояснили в СБУ.

У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної гвардії, Морської пошуково-рятувальної служби та Адміністрації морських портів України.

Нагадаємо, ми повідомляли, що українці повинні бути готовими до повномасштабного наступу Росії.

Читайте також:
Бригада ФСБшників діяла цинічно і самовпевнено: вбивши одного з фігурантів, самі ж стали проводити офіційну експертизу його крові.
вчора, 21:51
Про абсолютно "випадкові" випадковості, ні разу не олігархічні інтереси, всередині вітчизняної спецслужби...
вчора, 09:41
Робота у лавах Служби безпеки України давно перетворилася на звичайне заробляння грошей; про національну безпеку її службовцям не йдеться.
25 січня, 11:24
Нескоромний має інформацію по кейсу "вагнергейт" на Баканова і Єрмака.
24 січня, 18:01
Конфлікт інтересів всередині вітчизняної спецслужби набуває небачених обертів.
23 січня, 15:36