МЗС: українці повинні бути готовими до повномасштабного наступу Росії

ВІЙНА
29 червня, 17:14
МЗС: українці повинні бути готовими до повномасштабного наступу Росії
Фото: ukrinform.com

Росія нарощує військові потужності на східному кордоні України та посилює військовий контингент в окупованому Криму та на Донбасі.

Українці повинні бути ментально готовими до повномасштабного наступу російських військ на Україну. Будь-які російські військові навчання поблизу кордону можуть перерости в бойові дії.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в інтерв'ю виданню «Інтерфакс-Україна».

За словами заступника міністра, багато військових експертів та аналітиків не виключають військовий наступ російських військ для досягнення політичних або економічних цілей.

Раніше неодноразово повідомлялося, що Росія нарощує військові потужності на східному кордоні України та посилює військовий контингент в окупованому Криму та на Донбасі.

«Досить часто переводяться у підвищену бойову готовність російські окупаційні сили на території окупованого Донбасу. Будь-які навчання можуть досить швидко перейти в активну фазу бойових дій, тому ризик, однозначно, зростає, і, звичайно, військові це бачать», – наголосив Боднар.

Як вважає заступник глави МЗС, причинами повномасштабного наступу може бути як внутрішня нестабільність в Росії, зокрема через невдоволення результатами голосування за зміни до Конституції, так і питання постачання води в окупований Крим.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Росія може вдатися до масштабних провокацій на Чорному морі.

Читайте також:
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49
Парламентарі 12 країн світу у спільному зверненні закликали світ не забувати про російську агресію проти України, яка триває
24 серпня, 17:50