СБУ переживає певну репутаційну кризу

ПОЛІТИКА
27 травня, 17:48
СБУ переживає певну репутаційну кризу
Фото: Останній Бастіон

Громадянство РФ у родичів – додатковий фактор ризику. І постійні сумніви, чи достатньо якісні люди прийшли на тут чи іншу посаду в СБУ.

Батько новопризначеного заступника голови Служби безпеки України Сергія Наумюка має чинний російський паспорт. Журналісти проєкту "Схеми" знайшли інформацію, що його паспорт не є анульованим.

Сам Наумюк раніше, хоча і не відразу – також підтверджував наявність громадянства РФ у батька та брата. Проте він запевняв, що це було "вимушене" рішення "із побутових причин" через проживання на території окупованого Донбасу.

Наумюк наполягав, що у подальшому його родичі від російських паспортів начебто відмовилися. Власне, він може бути талановитим оперативником і цілком навіть любити Україну.

Але це знову піднімає питання про те, чи можуть обіймати топ-посади в органах нацбезпеки та оборони особи, в яких родичі найближчого порядку є громадянами РФ. Це і в момент нашої війни з цією державою.

Більше того, зараз СБУ переживає певну репутаційну кризу, попри те, що низка і низка якісних спеціалістів. Бо спочатку СБУ бездарно очолював Баканов з дружиною-громадянкою РФ.

Далі туди прийшли кремлівські кротенята – Кулініч та Наумов. Вони, як усім відомо, наробили лиха сповна.

Російське громадянство у близьких родичів додатковий фактор ризику. І постійні сумніви, чи достатньо якісні люди прийшли на тут чи іншу посаду.

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Війна
Ракети ATACMS та інші будуть. Але тоді і у тій кількості, як вирішать наші союзники, виходячи з власних стратегічних інтересів.
вчора, 14:42
Політика
Навіщо ми воюємо з рф, якщо їхні компанії монопольно обслуговують «Дію» та щедро «спонсорують» наших високопосадовців у Києві?
23 вересня, 12:26
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55
Опінії
Замало звільнити Єрмака і Татарова з Офісу Президента. Їх необхідно негайно взяти під варту.
16 вересня, 10:07
Опінії
Інші активні члени агентурної мережі Сівковича досі на свободі
15 вересня, 15:14
Блоги
Дуже сподіваюсь, що усі учасники мережі Сівковича будуть затримані за державну зраду.
15 вересня, 11:05