Трансформація Зеленського : Баканов, Наумов, Наумюк

ПОЛІТИКА
26.05.2023, 15:43
Трансформація Зеленського : Баканов, Наумов, Наумюк

Батько новопризначеного заступника голови СБУ громадянин росії

Батько новопризначеного заступника голови СБУ Сергія Наумюка має чинний паспорт рф.

Це підтверджує витяг з автоматизованої системи «Роспаспорт», який є у розпорядженні журналістів «Схем» (проект Радіо Свобода).

Як зазначає видання, про те, що паспорт не був анульований, свідчить його відсутність у переліку недійсних паспортів на сайті МВС росії.

Трансформація Зеленського : Баканов, Наумов, Наумюк_1

Сам Наумюк раніше також підтверджував наявність громадянства рф у батька та брата, але запевняв, що це було «вимушене» рішення «з побутових причин», і наполягав, що в подальшому його родичі від російських паспортів начебто відмовилися.

«Батьки з 1978 року проживали у Луганську. На час окупації кожен вирішував, чи покидати свій дім. Вони залишилися у себе вдома, жили своїм життям і не співпрацювали з окупаційною владою. (...) У 2015 році із певних побутових причин батько і брат були вимушені отримати російські паспорти. В подальшому вони від них відмовились», – повідомив Наумюк.

Трансформація Зеленського : Баканов, Наумов, Наумюк_3

У пресслужбі СБУ окремо зазначили, що перед призначенням Наумюк пройшов «усі необхідні перевірки», а його родичі нині «очікують на скасування громадянства рф», але наразі «уповноважені органи рф свідомо блокують розгляд відповідних заяв».

Відповідно до витягу з реєстру «Роспаспорт», який «Схеми» отримали у своє розпорядження, паспорт громадянина рф Анатолія Наумюка був оформлений у 2015 році у місті Тула. Відповідно до документа, він подав заяву на отримання громадянства, вказавши підставою видачі паспорта – «набуття громадянства російської федерації».

Анатолій Наумюк має індивідуальний податковий номер платника податків в росії, прив’язаний до його паспорта громадянина рф. Це журналісти підтвердили через сайт російської Податкової служби.

25 травня президент Володимир Зеленський призначив своїм указом Сергія Наумюка заступником голови Служби безпеки України.


"Останній Бастіон" раніше писав про те, що крім батька, громадянство рф має також брат Сергія Наумюка.

Брат заступника голови СБУ після 2015 року переїхав працювати до Москви.

Про це стало відомо під час співбесід з кандидатами на посаду очільника НАБУ.

22 лютого співбесіди на доброчесність почалися з Сергія Наумюка. Він у листопаді 2015 року очолив Другий підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро України. З червня 2016 року - керівник Четвертого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ. Безпосередньо організовував за територіальним принципом оперативну та слідчу роботу міжобласних відділів детективів дислокованих у Львові, Одесі і Харкові.

«Чи мають Ваші близькі громадянство інших держав та чи перетинали кордон з тимчасово окупованої територією та з РФ?» - запитали Наумюка члени Комісії.

«Мій брат з 2017 року постійно проживає у США, працює в ІТ-компанії, і з 2021 року має право постійного проживання у США. Батьки з 1978 року проживали у Луганську. На час окупації кожен вирішував, чи покидати свій дім. Вони залишися у себе вдома, жили своїм життя і не співпрацювали з окупаційною владою.

З 2014 батько 2-3 рази приїжджав до Києва. Мати частіше приїжджала до онуків. У моїх батьків можуть бути перетини через кордон РФ, зокрема, через Білгородську область, коли вони приїжджали на територію України», - відповів кандидат.

«У 2015 році із певних побутових причин батько і брат були вимушені отримати російські паспорти. Надалі вони від них відмовилися.

Ця інформація стосується приватного життя дорослих людей, і я не хотів би у більшому обсязі її обговорювати, що не наражати на небезпеку своїх родичів. Я надав Комісії докладну інформацію з цього питання», - вказав Сергій Наумюк.

Член Комісії Повілас Малакаускас задав питання щодо брата кандидата: «Комісія отримала інформацію, що Ваш брат працював головою відділу російського банку «Открытие» і він працював на різних посадах, у тому числі очолював управління «Петрокомерцбанку». І цей банк був обслуговуючим банком «Лукойл». Які стосунки Вашого брата з РФ зараз?»

«Дійсно, до свого відʼїзду до США брат працював у приватній банківській установі ПАТ «Открытие» в Москві.

До цього, у 2015 році, через кризу в банківському секторі він втратив роботу у Києві. Його знайомі у міжнародних банківських колах порекомендували його на посаду директору департаменту кредитування. В той час банком володів бізнесмен Вадим Бєляев, який потім через конфлікт з путінським режимом втратив банк і емігрував за кордон.

У «Петрокомерцбанку» брат працював теж.

Зараз брат проживає у США і повністю інтегрований у американське суспільство. Він донатить українські інтереси. Він відвідує у США антипутінські публічні заходи, я навіть навів фото та відеоматеріали», - підкреслив Сергій Наумюк.

«Ви повідомили, що Ваші близькі отримали паспорти. Чи є підтвердження тому що вони відмовилися від них» - запитали члени Комісії.

«Ними подані заяви до консульства рф у Хьюстоні, але російська сторона наразі затягує цей процес», - зазначив Сергій Наумюк.

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що саме призначення Володимиром Зеленським зрадників та агентів ФСБ на керівні посади в СБУ кардинально вплинули на підготовку України до повномасштабного вторгнення.

Призначені Зеленським очільники регіональних управлінь СБУ здавали регіони окупантам.

Володимир Зеленський так і не провів роботу над помилками, які вартували Україні десятків тисяч життів.

Зеленський під час війни призначає на керівні посади в СБУ людей, родичі яких мають громадянство країни агресора (отримали це громадянство після початку війни), та працювали на росії.

Також не слід забувати і про те, що дружина ексочільника СБУ Івана Баканова була громадянкою рф.

Баканов сам підтвердив цю інформацію:

«Моя дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Поступила у вищий навчальний заклад на території росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки рф. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та росією. Натомість з 1998 року вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, знаходиться в процесі оформлення українського громадянства. Оксана не відвідувала територію російської федерації з 2013 року», – ідеться в повідомленні Баканова, поширеному на сторінці СБУ у Facebook.

Тож не дивно, що Іван Баканов лобіював призначення кремлівських кротів на ключові посади в СБУ, а Володимир Зеленський підписував укази про їхнє призначення.

зеленський, єрмак, татаров, баканов, наумов, кулініч та інші зрадники мають сидіти на лаві підсудних, та відповідати за державну зраду.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Війна
У пілотів F-16 буде вища ймовірність вижити за рахунок більш досконалих радарів.
вчора, 11:15
Політика
Товари міжнародних спонсорів війни поза чергою їдуть в Україну.
23 лютого, 09:31
Політика
Коли Мехдієва буде притягнуто до кримінальної відповідальності за розкрадання бюджетних коштів?
22 лютого, 16:10
Війна
Підтримайте наших військових! Разом наближаємо перемогу!
22 лютого, 11:07
Політика
Ліквідація військової юстиції — перший крок на шляху до розвалу армії.
22 лютого, 10:45
Політика
Обличчя польського протесту — 2, або як їдуть «політичні» фури.
21 лютого, 18:55