СБУ потребує очищення шляхом повного перезаснування

КРИМІНАЛ
08.04.2022, 18:00
СБУ потребує очищення шляхом повного перезаснування
Фото: ОРД

Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.

Адже саме під керівництвом цього вихідця з "95 Кварталу" головна вітчизняна спеціальна служба остаточно деградувала, написав у Facebook відомий громадський діяч і політик Олександр Доній.

Не дарма після показових обшуків у помешканні кремлівського пропагандиста Михайла Погребинського, той дивним чином опинився у Будапешті.

«Якщо Погребинського СБУ спокійно відпустила закордон (в Угорщину), тоді що, СБУ визнала, що вона (СБУ) була не права, коли кілька днів тому робила обшук у Погребинського? А якщо права, тоді, хто відповідальний за те, що його відпустили? І ще питання: а хтось був покараний за те, що Медведчука (Погребинський якраз роками з ним співпрацював) втік з України з-під домашнього арешту? Про те, що Медведчук втік із-під домашнього арешту я чув, а от чи хтось покараний за те, що він втік, якось інформації й не було. Чи то дрібниця, що втік з-під домашнього арешту найвідоміший проросійський політик в Україні?», – зазначив Олександр Доній.

Згідно з відкритими джерелами, підлеглі лейтенанта Баканова давно відстежували діяльність так званого "медведчуківського пула", тож на тепер лишається невідомим, хто і як допоміг цим українофобам перейти кордон на Закарпатті.

«СБУ здавна було розсадником російської агентури в Україні. А що зараз із СБУ, хтось в курсі? Бо ексгенерал і начальник головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрій Наумов теж втік з України, але 23 лютого (тобто, за кілька годин до воєнної агресії фашистської Росії), а начальник УСБУ у Херсонській області генерал Сергій Криворучко офіційно перейшов на бік ворога трохи згодом. Тож чи може країна сподіватися на очищення цієї структури чи не може? Ах да, так, а хто ж відповідальний за те, що відпустили Погребинського?», – слушно запитує Олександр Доній.

Андрій Наумов
Андрій Наумов

Також не варто забувати про те, що СБУ, як і МВС, продемонструвала свою справжню сутність задовго до повномасштабного вторгнення цьогоріч 24 лютого, а саме під час Революції гідності, окупації Криму та війни на Сході.

Чи пам'ятаєте ви, як у лютому-березні 2014 року на біг російського агресора перебігли, згідно з офіційними даними, понад 90% особового складу СБУ в Автономній Республіці та місті Севастополі? – А ми пам'ятаємо!

Не слід забувати й про Донеччину з Луганщиною, де під час буремних подій 8-річної давнини колишній командир спецпідрозділу СБУ "Альфа" Олександр Ходаковський очолив каральний загін терористичного угруповання "ДНР", до тепер наводячи жах на жителів тимчасово окупованих територій.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на початку 2022 року ФСБ РФ нарешті підтвердила спільну працю з СБУ по кримському напрямку.

Виходячи з вищевикладеного, тапер походеньки контррозвідника Борзілова, батька очільника СБУ в Полтавській області, через закрите КПП Ізварино на окуповані території цілком можуть мати свій прагматичний сімейний сенс. І для цього навіть не треба запитуватися генерала СБУ Сергія Криворучка, призначеного Зеленським на посаду очільника СБУ у Херсонській області у 2019 році, і якому, згідно Указу Президента України №429/2021 від 24 серпня 2021 року було присвоєно військове звання бригадного генерала.

Євгену Борзілову, за  походеньки батька з невідомою метою на окуповану територію через закрите КПП Ізварино,  Зеленський, щоправда, бригадного генерала, як Наумову і Криворучку, не присвоїв, але ще не вечір.

Віктор та Євген Борзілови
Віктор та Євген Борзілови

Принагідно буде нагадати про злочинну бездіяльність, або ж відверту співпрацю, проінформованого очільника Полтавського СБУ Євгена Борзілова на антиукраїнську провокацію, влаштовану колаборантами і сепаратистами Кивою, Чередніченком, та іншими проросійськи налаштованими особами, коли останні, у складі організованої групи осіб, під виглядом мешканців Нових Санжар, напали на автобуси евакуйованих з Ухані та Китаю громадян України.

Не кажучи уже про тісну співпрацю, за посередництва ОДР при міськвинкомі Яковенка, з сепаратистом Мамаєм.

Читайте також:
Війна
росія впливає навіть на освітній процес.
07 травня, 16:45
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Кримінал
Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.
06 березня, 08:27
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35