Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»

20.03.2022, 13:45
Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»

«Руссо туристо — облико морале?»

У зв'язку з частими атаками на сайт "Останнього Бастіону" та намагання знищити сторінки "Останнього Бастіону" в мережі Internet ми поновлюємо даний матеріал. Суспільство має знати правду !

7 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №817/2019 «Про призначення Є. Борзілова начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області». Відповідний документ був опублікований на сайті президента.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_1

З відкритих джерел відомо, що Євген Вікторович Борзілов у 2014 році обіймав посаду заступника начальника Управління Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Останній Бастіон неодноразово згадував Євгена Борзілова у своїх публікаціях. На жаль, ці публікації стосувалися не здобутків УСБУ в Полтавській області за часів керівництва Борзілова, а корупційних схем, які покриваються Євгеном Вікторовичем. Мало того, що очолюваному паном відомству належить займатися діаметрально протилежним – ВИКРИТТЯМ тих клятих схем, що оповили Україну як той павук муху, так дуже своєрідне розуміння боротьби зі «схематозом» не робить честі ні службі¸ ні самому пану.

Але наразі нашу увагу привернула власне не персона Євгена Борзілова, а його тата Віктора Борзілова.

За даними відкритих джерел, батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області Російської Федерації. Він – військовий, був контррозвідником. На момент призначення Євгена Борзілова на посаду, його тато був активним користувачем «Однокласників», де постійно публікував світлини з родичами. Зокрема, із сином. То як вам отакий піар для есбеушника?

До речі, про Віктора Федоровича Борзілова колись ми вже згадували у своєму розслідуванні. Нам вдалося дізнатися, що згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно Віктор Борзілов має у власності 1/3 трикімнатної квартири в місті Полтаві загальною площею 95,8 кв. м, право власності на яку він набув у 2005 році.

Але тоді нас зацікавила не ця квартира, а квартира в Петропавлівській Борщагівці Києво-Святошинського р-ну на Київщині. Право власності на цю квартиру площею 39,7 кв.м Віктор Федорович Борзілов набув 20 квітня 2019 року.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_3

Нам вдалося встановити вартість подібних квартир у тому ж будинку в ЖК «Празький квартал», в якому придбав квартиру Віктор Борзілов. На сайті нерухомості подібні однокімнатні квартири продаються за ціною від 41 до 44 тисяч доларів США.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_5

Як виявилося, «квартирне» запитання – не єдине до персони Віктора Федоровича.

Є складніші. Віктор Борзілов, як і його син Євген, був контррозвідником і вийшов на пенсію у чині підполковника. Мусимо зауважити, що пенсіонер Віктор Борзілов є особою, яка могла б зацікавити спецслужби інших країн, зокрема і в першу чергу – спецслужби Московії, які ведуть агресивну гібридну війну з Україною.

Тож, враховуючи оці обставини, досить дивний вигляд мають факти з біографії Віктора Борзілова, які нам стали відомі під час журналістського розслідування.

Повертаючись до подій російсько-української війни, згадаємо 2015 рік.

У ніч з 20 на 21 червня 2014 року прикордонники, знищивши техніку та озброєння, покинули пункт пропуску «Ізварине». Вибралися вони назад в Україну аж у Міловому, що за дві сотні кілометрів звідти.

Після цього «Ізварине» ще декілька разів переходило з рук у руки, а від 7 серпня 2014-го там господарюють бойовики. Незабаром стали з’являтися повідомлення, що саме через нього проходять «гумконвої» з Росії.

Офіційно пункт пропуску «Ізварине» перестав працювати 13 травня 2014 року.

Яким же було наше здивування, коли дізналися, що Віктор Борзілов 24 травня 2016 року здійснив незаконний перетин кордону через закритий пункт пропуску Ізварине в Луганській області!

Як нам стало відомо, у 2016 році Сватівський районний суд Луганської області розглядав адміністративну справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з відділу прикордонної служби «Мілове» ім. В. Банних Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України щодо притягнення до адміністративної відповідальності Віктора Федоровича Борзілова за ч.1 ст. 204-1 КУпАП.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_7

З матеріалів справи дізнаємося, що Віктор Борзілов 24.05.16 р. здійснив незаконне перетинання Державного кордону України без дозволу відповідних органів влади в закритому пункті пропуску Ізварине.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_9

Погодьтеся, шановні, ситуація направду доволі неоднозначна – колишній контррозвідник, син якого обіймає керівні посади в Службі Безпеки України, здійснює незаконний перетин кордону з Російською Федерацією через пункт пропуску, який понад рік контролюється терористами та Російськими спецслужбами! Він що – за «язиком» ходив? Чи виконував надсекретне доручення командування? У судовій справі на це – жодного натяку.

Віктор Борзілов не був покараний за вчинене правопорушення. Бо за налагодженою схемою прикордонники надто пізно звернулися до суду, атож справу було закрито у зв'язку з тим, що стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.

Чим керувалися прикордонники, не поспішаючи притягувати Віктора Федоровича до відповідальності, що допомогло останньому уникнути відповідальності за вчинене правопорушення, ми не знаємо.

Однак, факт незаконного перетину державного кордону було зафіксовано і, на нашу думку, Служба Безпеки України мала б зацікавитися відвідинами Віктором Борзіловим Російської Федерації.

Та для Віктора Борзілова не виникло жодних проблем – пенсіонер-контррозвідник із шлейфом нез'ясованих і сумнівних обставин перебуває на свободі та насолоджується життям. Дозволимо собі припустити, що всі можливі проблеми, пов'язані із загадковим вояжом Віктора Федоровича до ворожої РФ, легко міг вирішити його син Євген, який займав керівні посади в Службі Безпеки України.

І не слід забувати, що Віктор Борзілов – не якийсь пересічний громадянин України, як ми з вами. Віктор Федорович – колишній контррозвідник, котрий мав доступ до державної таємниці, а його син займає керівні посади в Службі Безпеки України.

Ще дивніше те, що Віктор Борзілов вільно здійснив перетин державного кордону і питань до нього не виникло не лише в Української сторони, а й з боку прикордонників ФСБ РФ. І це тоді, коли держава-агресор неодноразово ув'язнювала українських громадян, звинувачуючи їх в тероризмі та шпигунстві.

Просимо не звинувачувати нас у притягненій за вуха конспірології. Ця ситуація, на жаль, банальна на тлі українських реалій. На дев'ятому році війни в нашій армії та спецслужбах продовжують сидіти щури, котрі зливають інформацію ворогу. І ці щури проникли навіть в оточення Президента України та продовжують ним маніпулювати. Чого вартує лише зрив спецоперації по затриманню «вагнерівців». Агов, пане Баканов!

На думку редактора Останнього Бастіону Геннадія Сікалова, ганебна поведінка значної частини працівників СБУ і поліції, яка мала місце під час російської експансії в Україну в 2014 році, жива і донині.

Очільники регіональних СБУ, на яскравому прикладі Євгена Борзілова, які в робочому кабінеті сидять в етері російського інформаційного простору, розкошують під час війни в елітних ресторанах, під'їжджаючи до них на елітних Лексусах, не здатні були передбачити, зпрофілактувати інформаційний вплив проросійських угрупувань на теренах України на розвиток воєнних дій у перші тижні російсько - української війни.

Питання не підірваних мостів, які дозволили мордору швидкими темпами заводити техніку і живу силу для окупації, питання відсутності як мобілізаційних планів, так і планів евакуації населення з окупованих територій, як і десятки інших питань лежать на відповідальності лейтенанта Баканова, та його підлеглих.

Що стосується Євгена Борзілова, то найкращим доказом його роботи є створення під дахом СБУ у Полтавській області проросійського корупційного гнізда на чолі з сбушним стукачем кивою та мамаєм, та їх закликами до повалення державного устрою України. Напередодні війни, саме за сприяння національної поліції і СБУ, кива і мамай, під озброєною охороною проросійських "патріотів" проводили антиукраїнський шабаш у російському готелі в Полтаві.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_11
Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_13
Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_15

Саме завдячуючи Борзілову, мамай і кива, разом з іншими проросійськими посадовими особами місьвиконкому, створили ОЗУ з розкрадання бюджету як міста Полтави, так і Полтавської області.

Принагідно буде нагадати,  як біг, збиваючи ноги, на день народження до киви очільник Полтавської ОДА Синєгубов Олег.

Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_17
Дивні походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_19

До цього часу під пильним оком Борзілова і Яковенка продовжують "працювати" антиукраїнські елементи, делеговані кивою та проросійською опзж, як то Трофименко, Деркач, Кива, та інші посадовці.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Полтава
Полтавська міська рада досі не може знайти гроші для заміни російського програмного забезпечення.
08 грудня, 18:55
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36