СБУ вдруге за кілька днів атакувала аеродром «Бельбек» у Криму

ВІЙНА
20.12.2025, 12:05
СБУ вдруге за кілька днів атакувала аеродром «Бельбек» у Криму

Один російський Су-27 знищено, ще один уражено

На аеродромі «Бельбек» у тимчасово окупованому Криму далекобійні дрони Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України уразили два російські винищувачі Су-27.

Про це повідомили в СБУ.

Один з літаків був готовий до бойового вильоту й перебував на рульовій доріжці з повним боєкомплектом. Його вдалося знищити. Загальна ціна обох літаків — приблизно 70 мільйонів доларів США.

Також уражень зазнала диспетчерська вежа на аеродромі. У СБУ кажуть, що це може ускладнити організацію та контроль польотів на аеродромі.

«Удари СБУ по ключових військових аеродромах, а також знищення літаків і систем ППО ворога в тимчасово окупованому Криму відчутно зменшують його військовий потенціал у регіоні. Ця системна робота триватиме й надалі», — кажуть у спецслужбі.

Це вже друга атака на «Бельбек» за останні кілька днів. У ніч проти 18 грудня далекобійні безпілотники СБУ також уразили на ньому літак МіГ-31 із повним боєкомплектом й іншу техніку «на сотні мільйонів доларів».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
У Московській області було уражено центр космічного зв’язку «Дубна».
вчора, 13:27
Війна
У Керчі, що у тимчасово окупованому Криму, палає морський порт після атаки безпілотників. А у Керченській протоці горить порт «Кавказ».
21 червня, 10:29
Війна
У ніч проти 20 червня ударні безпілотники атакували Таврійську ТЕС у тимчасово окупованому Криму.
20 червня, 12:24
Війна
18 червня та в ніч проти 19 червня підрозділи Сил оборони України били по низці об'єктів російської армії.
19 червня, 19:04
Війна
Це уже третя атака за останні дні.
19 червня, 14:52
Війна
Це вже друге ураження Московського НПЗ за останні три дні.
18 червня, 07:57