СБУ викрила ворожу коригувальницю у Херсоні

КРИМІНАЛ
16.10.2023, 17:47
СБУ викрила ворожу коригувальницю у Херсоні

Навіть на вільній від окупації території України знаходяться особи, які свідомо співпрацюють із ворогом. Росіяни цим активно користуються.

Яскраве свідчення — викриття та затримання Службою безпеки України колаборантки на правобережжі Херсонщини. Неназвана в інтересах слідства жінка системно наводила ворожі ракети на різні об'єкти інфраструктури.

Співробітники СБУ встановили, що після обстрілів зловмисниця фіксувала місця сумнозвісних «прильотів» та їхні наслідки. Після чого через соціальні мережі надсилала відповідні «звіти» представникам держави-агресора.

«За цими даними загарбники могли коригувати обстріли по критичній, соціальній та житловій інфраструктурі обласного центру, а також по місцях дислокації українських військ. Така «діяльність» зловмисниці дозволяла окупантам наводити вогонь та отримувати результати про можливі ураження. Для здійснення ударів по місту загарбники використовували реактивні системи залпового вогню, ствольну артилерію та дрони-камікадзе», — заявили у пресслужбі СБУ.

На підставі зібраних доказів слідчі повідомили колаборантці про підозру у вчиненні злочину за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Станом на тепер особа перебуває під вартою, їй загрожує довічне ув'язнення.

Читайте також:
Кримінал
Власники паспортів із двоголовою куркою — не бажані гості в азійській монархії. Їх відловлюватимуть і каратимуть за кожне порушення.
06 червня, 08:20
Полтава
Комусь війна і захист України від зовнішнього ворога на фронті, а комусь у тилу непогано живеться. Дерева нищать, кишені від грошви пухнуть.
03 червня, 12:36
Кримінал
Засуджений за передачу окупантам даних про розташування наших захисників житель Слов'янська, відсидить лише 8 років. Він визнав свою вину.
17 квітня, 07:01
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.
13 лютого, 21:42
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04