СБУ затримало «тітушок», які готували заворушення в Харкові

ПОЛІТИКА
21 квітня, 14:49
СБУ затримало «тітушок», які готували заворушення в Харкові
Фото: СБУ

Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.

СБУ затримала автобуси з «тітушками» на Харківщині: планували створити «картинку для росЗМІ».

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“Всі затримані особи є мешканцями інших регіонів України і не мають жодного стосунку до Харківської області. Всього на територію області намагалися проникнути кілька груп «тітушок» кількістю понад 60 осіб. За наявною інформацією, вони направлялися до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вони мали влаштувати протестні акції у місті та спровокувати «громадське невдоволення» під час чергової сесії Харківської міськради.

Кінцевою метою цих акцій була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в регіоні та створення вигідної керівництву Росії «картинки» для обґрунтування можливих актів агресії РФ проти України.

Враховуючи наявність в Харкові потужного танкового заводу, підприємств авіаційної галузі, незначну відстань до російського кордону та наявність проросійськи налаштованого елементу, виглядає високо вірогідною спроба РФ, найближчим часом, окупувати Харківську область та, зокрема, місто Харків.

вибір редакції
Читайте також:
Противник розпочав масштабні мобілізаційні командно-штабні навчання із залученням цивільних сил.
24 вересня, 14:56
На фронті спостерігається незвична, як для останніх тижнів, тиша.
20 вересня, 19:58
Внаслідок обстрілів один високопоставлений цивільний дістав поранення.
16 вересня, 17:30