Сексуальні меншини подякують Авакову: чому під час карантину міністру «захотілося жорсткого»

Опінії
22 березня, 17:45
Сексуальні меншини подякують Авакову: чому під час карантину міністру «захотілося жорсткого»
Фото: apostrophe.ua

Аваков під прикриттям коронавірусу бореться з українським народом.

Журналіст

Міністр МВС Арсен Аваков вважає, що обмежувальні заходи запроваджені в Україні недостатні, і що необхідно запровадити більш жорсткі міри.

Про це Аваков написав у себе на сторінці у Фейсбук.

«Тотальний повний карантин» – позиція міністра, на якій він наполягає.

«Обмежувальні будуть значно жорсткішими в найближчі дні. У всьому світі обмеження і криза – всюди, як і у нас немає масок і респіраторів. І в США, і в Європі немає тестів, немає апаратів штучної вентиляції легенів» – не заспокоюється Аваков, демонструючи турботу про безпеку співгромадян.

На кого ж розраховані такі заяви міністра? Відповідь очевидна: на повних невігласів та темних людей, а очевидно, що саме такими міністр вважає українців.

Я далекий від думки відмовляти когось дотримуватися необхідних мір безпеки. Карантин – потрібний. Але на декількох простих прикладах хочу продемонструвати елементарну невідповідність дійсності слів Авакова.

«У нас є просте повідомлення для всіх країн: тестуйте, тестуйте, і ще раз тестуйте», – наголосили у Всесвітній організації охорони здоров’я 16 березня. Це саме ті речі, що успішно робить Німеччина.

Німецькі лабораторії щотижня проводять сотні тисяч тестів на зараження коронавірусом. Саме тому смертність у Німеччині вкрай низька – 44 летальних випадки з близько 15 тисяч зафіксованих випадків захворювання.

«Ми можемо проводити понад 160 000 тестів на тиждень, і ця кількість може бути збільшена», – сказав професор Інституту імені Роберта Коха Ротар Вілер журналістам.

Мережа німецьких лабораторій дозволяє виявляти позитивні випадки зараження на ранніх стадіях: людей, які поширюють коронавірус, при цьому не маючи жодних симптомів. 

А минулого тижня федеральний уряд замовив додаткові 10 000 рятувальних вентиляторів для легенів від німецького виробника. І це на додаток до вже наявних 25 000. Німеччина також заявила, що вдвічі збільшить кількість ліжок інтенсивної терапії до приблизно 56 000.

Італія має 5 тисяч рятувальних вентиляторів. А скільки в Україні? 

В Китаї наголошують на обов'язковості проведенні тестів на коронавірус на ранній стадії захворювання. Китайські лікарі з Уханю стверджують, що обмежувальні заходи необхідні, але разом з тим є недостатніми без застосування превентивних мір.

Іншими серйозними помилками, що всеж таки повторюють деякі європейські країни, лікарі Китаю назвали недостатню захищеність медичних працівників, які доглядають за хворими пацієнтами, оскільки часто не вистачає засобів захисту.

І тут до слова, як не згадати інформацію, яку повідомив екс-генпрокурор Юрій Луценко: за останні три місяці з України вивезли 983,5 тонни масок із фільтром і без фільтра». І до підприємств, які це зробили Аваков не поспішає застосовувати «жорсткі міри».

До речі, до відома пана Авакова, Китай готовий надати країнам, що постраждали від коронавірусу засоби індивідуального захисту. Про це заявив заступник глави МЗС КНР Ма Чжаосюй.

Іще: коли в колишній країні соцтабору – Литві зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус, вони оперативно зробили 275 проб на коронавірус – усі виявилися негативними...У зв'язку з надзвичайною ситуацією з бюджету країни виділили 300 тисяч євро, частина з яких піде на закупівлю дезінфекційних засобів.

І знову ж таки повертаємось до України та дефіциту на дезінфекційні засоби. В деяких магазинах, які днями ще були відкриті, дезінфікатори продавалися в 5-6 разів дорожче ніж то було до перших повідомлень про коронавірус. І тут Аваков, так само, не поспішає виявляти спекулянтів, як не поспішає боротися зі спекулянтами масками – аптечними мафіозі, які підняли ціни в десятки разів.

Отже, приходимо до закономірного висновку: Аваков під прикриттям коронавірусу організовує боротьбу не проти банд, чи аферистів. Аваков так бореться з українським народом.

А що, насправді, ці обмежувальні заходи дають Авакову добре пояснили українські політологи та блогери, відзначивши, що пропозиції Авакова лунають на тлі того, що влада вдається до «показухи», а не займається реальним вирішенням проблем пов'язаних із коронавірусом.

І що найголовніше, в такий спосіб влада планує убезпечитися від акцій протесту, прийнявши непопулярні рішення, зокрема – це закон про землю, узаконення розкрадання сотень стратегічних державних підприємств та майбутню легітимізацію терористів ДНР-ЛНР.

От і вся суть принципової позиції з тотальним, повним карантином, «турботою про безпеку громадян».

Таку на їх думку геніальну стратегію обрали Аваков та «слуги народу». От тільки, думаю, нічого у них не вийде. Бо все, що до сих пір робив Аваков, він, даруйте за гру слів, робив через задньопрохідний отвір.

Головне ж досягнення Авакова на посаді міністра – це блискуче забезпечення безпеки учасників ЛГБТ-маршів, за що учасники цих заходів висловлювали улюбленому Арсену Борисовичу щиру подяку!

Втім пам'ятаючи давні пікантні історії навколо Авакова, його бізнес-партнера Кірша та хлопчика на ім'я Максим, воно й не дивно. Кожному, як то кажуть, своє.

Читайте також:
Туреччина перетворилася на своєрідний аналог «русского мира».
09:50
Українізацію вишу започаткував Олекса Левитський.
вчора, 12:31
РФ і так тривалий час мозолила очі саудитам своїм втручанням в політику на Близькому Сході.
вчора, 10:10
нове, доволі оригінальне, соціал-нацистське прочитання клятви Гіпократа
вчора, 09:01
ще раз про руський вірус на українську голову
26 березня, 12:57
Наразі можна говорити про проблемність п’яти тендерів.
26 березня, 12:44