Селища, дороги, інтернет — усе під загрозою

09 червня, 10:14
Селища, дороги, інтернет — усе під загрозою

У Німеччині стрімко розмножуються агресивні середземноморські мурахи, які руйнують інфраструктуру.

Гігантські колонії агресивних мурах Tapinoma magnum, завезених із Середземномор’я, швидко поширюються територією Німеччини. Найбільше постраждала земля Баден-Вюртемберг, де ці комахи вже спричинили перебої з електроенергією та зв’язком, пошкодження тротуарів і кабелів зв’язку.

Про це повідомило видання Bild.

У місті Кель закрито кілька дитячих майданчиків — саме тут зафіксовано найбільшу активність мурах. Вони будують гнізда під асфальтом, утворюючи піщані купи вздовж доріжок. Їхні суперколонії налічують мільйони особин і займають площі до кількох гектарів.

Попри спроби знищити комах гарячою парою, мурахи продовжують активно розмножуватися. Їх уже помітили і в інших землях: Гессені, Рейнланд-Пфальці та Гамбурзі. Уряд планує внести Tapinoma magnum до національного переліку інвазивних видів, що заборонить їхнє розповсюдження.

«Мета — не допустити подальшого поширення мурах і виявляти заражені партії рослин ще до їхнього садіння», — зазначили в міністерстві Німеччини.

Автор : Вікторія Слободенюк
Читайте також:
Світ
Половину з них згодували хижакам, попередньо відрізавши голови та кінцівки.
11 серпня, 15:23
Війна
Це може стати ударом по планах уряду Німеччини щодо переозброєння.
05 серпня, 16:33
Світ
Німеччина готує військове замовлення на 8500 бронетранспортерів і десятки літаків.
30 липня, 06:25
Війна
Тепер його можуть виключити з партії.
26 липня, 14:11
Світ
Франк-Вальтер Штайнмаєр, виступаючи в Бундестазі з нагоди 80-річчя Дня перемоги над нацизмом, звинуватив рф в «історичній брехні».
08 травня, 18:45
Політика
Лідер німецької партії «Християнсько-демократичний союз» Фрідріх Мерц обраний канцлером Німеччини.
06 травня, 17:23