Сенат США завдав чергового удару РФ

СВІТ
18 листопада, 15:43
Сенат США завдав чергового удару РФ
Фото: US News Latest

Російський спорт опинився у скрутному становищі через ухвалення американськими сенаторами нового антидопінгового закону.

Йдеться про так званий "Акт Родченкова", згідно з яким використання допінгу буде каратися штрафом (1 млн доларів) або позбавленням волі до 10 років, передає видання "Cyclingnews".

При цьому закон не передбачає криміналізації одиничних випадків, натомість б'є по організованим допінговим схемам, в яких беруть участь спортсмени, тренери, спонсори та профільні чиновники.

Сенатори вже наголосили, що дія закону розповсюджується далеко за межі США і покликана унормувати боротьбу з допінгом у спорті на міжнародному рівні.

Зауважимо, що ухвалений акт названий на честь Григорія Родченкова — колишнього директора московської антидопінгової лабораторії, який викрив найбільші шахрайства, скоєні за сприяння Кремля під час Олімпійських ігор у Сочі в 2014 році.

Як раніше повідомляв "Останній Бастіон", голлівудський фільм "Ікар", в основі сюжету якого лежить історія Родченкова, отримав премію "Оскар".

Читайте також:
Усесвітній титул, окрім Новікова, раніше отримував Василь Вірастюк.
16 листопада, 15:31
24 жовтня в UFC планують провести один з найгучніших турнірів року - UFC 254.
02 жовтня, 16:37
Минулими вихідними у Лохвиці відбувся чемпіонат Полтавської області з Кіокушин-карате, участь в якому взяли 164 спортсмени.
31 серпня, 11:11
Якщо сумніваєтесь чи починати грати в теніс – наш сюжет саме для вас
03 серпня, 11:40
Дізнайтеся що таке дьорт джампінг та як тренуються молоді екстремали
30 липня, 16:45
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25