Сепаратист Аксьонов знову звинуватив Україну у спробах «нашкодити» окупантам

ПОЛІТИКА
31.12.2020, 11:28
Сепаратист Аксьонов знову звинуватив Україну у спробах «нашкодити» окупантам
Фото: Главком

Українська влада намагається спровокувати ворожнечу між людьми різних національностей у Криму, щоби повернути півострів воєнним шляхом.

Про це у щорічному інтерв'ю для прокремлівського кримськотатарського телеканалу "Міллет" заявив голова окупаційної адміністрації — сепаратист Сергій Аксьонов.

За його словами, діями офіційного Києва керують зацікавлені у "роздмухуванні міжетнічного і міжконфесійного конфлікту" люди, які перебувають у Вашингтоні.

«Ту роль, яку грала і продовжує відігравати Україна, по-моєму всі вже давно розуміють, що це все абсолютна фікція з метою розділити багатонаціональне населення Криму. Деякі західні країни, які сьогодні позиціюють себе як "захисники прав пригноблених" — вони свідомо покривають цю провокацію, тон якої певно задають американці протягом останніх 6 років», — зазначив сепаратист Аксьонов.

Крім того, голова окупаційної адміністрації не оминув увагою віцепрезидента Світового конґресу кримських татар і власника телеканалу "ATR" Ленура Іслямова, якому закинув "систематичну роботу на іноземні розвідки".

«Організатор продовольчої та енергетичної блокади Криму Іслямов працював на всі розвідки світу одночасно. Тому, коли він втік на підконтрольну Україні територію, його там із радістю прийняли. Ми ж ще тоді розібралися, що він справжній пройдисвіт і шахрай», — наголосив Аксьонов.

Важливо зауважити, що окупаційні судді Криму визнали Ленура Іслямова "винним у диверсійній діяльності" восени 2014 — влітку 2015 років, заочно присудивши йому 19 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що окупаційна адміністрація Сімферополя планує перейменувати площу Валеріана Куйбишева, яка знаходиться у центрі міста.

Читайте також:
Окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря
05 травня, 16:28
І це за умови дуже економного використання решток водних запасів всім населенням Кримського півострова.
19 квітня, 13:14
На місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході окупованого Криму, планують звести черговий бізнес-об'єкт.
05 квітня, 11:26
Або коли плутають канали – Північно-Кримський із "Домом".
27 березня, 16:15
У штабі Олексія Навального відмовилися виправити карту з «російським» Кримом – Рефат Чубаров
25 березня, 10:45