Окупаційна влада Луганська обіцяє прихистити «пригноблених хунтою» українців

26.12.2020, 16:37
Окупаційна влада Луганська обіцяє прихистити «пригноблених хунтою» українців
Фото: Google

Ватажок луганських сепаратистів Леонід Пасічник розпорядився надати політичний притулок "людям, яких переслідує влада України".

Відповідний "закон" представник окупаційної адміністрації підписав напередодні, 25 грудня, про що відзвітували на сайті так званого "голови ЛНР".

Колишній співробітник СБУ, а нині виконавець злочинних наказів Кремля, пропонує громадянам України, котрі є "росіянами по духу" й через це "зазнають утисків судової та правоохоронної систем хунти", переїхати в окупований Луганськ.

Водночас Пасічник не пояснив, кого саме він має на увазі під "особами, яких українська влада піддає необґрунтованому терору" і чи нададуть їм житло після переїзду.

«Цей документ дозволить нам політично прихистити тих, хто сьогодні опинився під цькуванням з боку своєї держави, та яких Київ позбавив цивільних прав і свобод. Ми не можемо залишатися осторонь від цього свавілля», — зазначив ватажок луганських сепаратистів.

Знаково, що попри значний відсоток шанувальників "русскава міра" в Україні, охочі переїхати у резервацію в окуповані райони Луганщини навряд знайдуться.

Ймовірно, пропозиція Пасічника — чергова інформаційна спецоперація Кремля з метою викрити "численні безчинства хунти" задля серії пропагандистських відео й не більше.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що незаконні збройні формування так званої "ЛНР" і регулярні війська РФ продовжують обстрілювати мирні міста Донбасу.

Читайте також:
Медіаімперія Віктора Медведчука розгорнула шалену рекламну кампанію з насадження українцям експериментального препарату "Спутник V".
24.11.2020, 11:06
У Карелії планується відкрити об'єкт реконструкції життя та побуту малолітніх в'язнів таборів часів Другої світової війни.
13.11.2020, 11:25
Уламок олігархічної українофобської Партії регіонів вирішив відновити свої позиції на звільненій території Донецької області.
12.10.2020, 14:13
Поки команда Володимира Зеленського марно шукає миру, агресор промиває мізки малолітнім українцям на окупованій території Сходу.
12.10.2020, 08:48
На 6 році війни парламентарі вирішили боротися з російською пропагандою.
09.10.2020, 13:27
Володимир Зеленський не є миротворцем, як він сам себе позиціює, а прямо продовжує політику Петра Порошенка.
08.10.2020, 09:48