Сесія Полтавської райради відбувалася з порушенням законодавства – Клименко

ПОЛТАВА
16.06.2016, 10:55

Сьогоднішня сесія Полтавської районної ради відбулася з порушенням законодавства України. 

Громадським діячам та представникам із районів не дозволили виступити на сесії Полтавської районної ради. Голова Полтавської райради Оксана Гончаренко поставила на голосування питання про заборону виступи громадськості. На думку активістів, це зроблено зумисне, до того ж, із порушенням законодавства.

– Громадськості заборонили виступати. Це суперечить 19 статті Конституції України та законодавству України. У 19 статті сказано, що керуватися треба тільки законодавством, – прокоментував Анатолій Клименко, депутат Полтавської міськради від «Батьківщини».

На думку активістів, сесія без представників громадськості не може бути прозорою.

– Прозора сесія – це коли вислуховують усіх. У даному випадку це страх, що не змогли домовитись із кимсь. Громадськість могла заявити про будь-які факти порушення, але їм заборонили.

Також громада звернула увагу на порушення законодавства головою сесії Ігорем Карімовим, який перед голосуванням відкрито агітував проголосувати за Гончаренко.

– Карімов пропонував проголосувати за діючого (на той момент – ред.) голову Оксану Гончаренко, і попросив депутатів «правильно» проголосувати за кандидата, бо він із провладної партії. Цим Карімов порушив 364 статтю Кримінально кодексу (зловживання владою або службовим становищем – ред.), суттєво впливаючи на голосування депутатів.

Зазначимо, представники «Останнього Бастіону» звернулися до правоохоронних органів із заявами щодо цих фактів порушення законодавства. 

В ТЕМУ: М. Кононенка обрали в.о. голови Полтавської райради

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05