«Шахтар» обіграв «Антверпен» у групі Ліги чемпіонів

СПОРТ
29.11.2023, 06:25

«Гірники» гарантували вихід у плей-оф єврокубків.

Як минув матч за участі української команди розповідає «Суспільне.Спорт»

Донецький «Шахтар» здобув третю перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів. У п'ятому турі «гірники» з рахунком 1:0 обіграли «Антверпен».

До матчу проти бельгійської команди «Шахтар» підходив у статусі третьої команди групи Н. Перед цим поєдинком з шістьма очками підопічні Маріно Пушича поступалися «Барселоні» та «Порту», які мали по дев'ять балів, але зберігали шанси на плей-оф Ліги чемпіонів.

Номінально домашній матч з «Антверпеном» «Шахтар» проводив у німецькому Леверкузені. Зустріч у Німеччині через проблеми зі здоров'ям пропускав основний правий захисник «гірників» – Юхим Конопля.

Як минув матч «Шахтар»«Антверпен»?

• На 12-й хвилині матчу «Шахтар» здобув перевагу в рахунку, коли гольового удару по воротах Жана Бюте завдав Микола Матвієнко, який вперше забив гол у Лізі чемпіонів. У підсумку цей гол став єдиним у першому таймі.

• На початку другого тайму «Антверпен» претендував на пенальті після фолу Валерія Бондара у штрафному майданчику «Шахтаря». Однак після перегляду VAR арбітр матчу Бартош Франковські не зафіксував порушення правил.
  • Натомість на 56-й та 61-й хвилинах «Шахтар» двічі пробив у перекладину. Спочатку у поперечину влучив Іраклі Азаров, а згодом – Тарас Степаненко.
  • До завершення матчу бельгійці мали кілька нагод зрівняти рахунок, однак жодна з них не стала гольовою. Загалом «Антверпен» завдав по воротах суперника 14 ударів, 4 – у площину воріт. «Шахтар» – 13 та 5 відповідно.
  • У компенсований час «Шахтар» мав змогу збільшити перевагу, але удар Артема Бондаренка був неточним.
  • У підсумку, гол Матвієнка залишився єдиним у цьому матчі. Перемога над «Антверпеном» гарантувала «Шахтарю» щонайменше третє місце у групі та вихід у плей-оф єврокубків.

Це перша перемога «Шахтаря» над «Барселону» за 15 років.
08.11.2023, 06:22
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
16:17
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
вчора, 09:12
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25
Обдарований спортсмен залишиться на батьківщині. Все тому, що має виконувати пункти укладеного контракту із World Wrestling Entertainment.
18 квітня, 08:18