«Шахтар» переміг «Барселону» і зберіг шанси на плей-оф Ліги чемпіонів

СПОРТ
08.11.2023, 06:22
Данило Сікан

Це перша перемога «Шахтаря» над «Барселону» за 15 років.

«Шахтар» здобув другу перемогу в нинішньому сезоні Ліги чемпіонів. «Гірники» у номінально домашньому матчі в Гамбурзі обіграли «Барселону» — 1:0.

Про це повідомляє «СуспільнеСпорт».

«Шахтар» розпочав євросезон з поразки від «Порту» (1:3) та вольової перемоги над «Антверпеном» (3:2). А у першій грі з «Барселоною» на виїзді донеччани поступились з рахунком 1:2.

Натомість «Барселона» виграла усі три матчі першого кола, очоливши турнірну таблицю групи Н. Навіть нічия у другій грі з "Шахтарем" гарантувала каталонцям перший за три роки вихід у плей-оф ЛЧ.

Як минув матч «Шахтар»— «Барселона»

• Перший небезпечний момент «Гірники» створили на 16-й хвилині: Микола Матвієнко отримав закидання у штрафний майданчик з глибини, але з гострого кута пробив у коліно воротарю каталонців Марку-Андре тер Штегену.
  • В кінці першого тайму «Гірники» вийшов уперед: Георгій Судаков виконав діагональну передачу на Георгія Гочолейшвілі, той подав з правого флангу у штрафний, а Данило Сікан виграв верхову дуель із захисниками «Барселони» та відправив м'яч у ворота.

• На початку другого тайму удари Сікана та Гочолейшвілі парирував тер Штеген. «Барселона» відповіла небезпечними спробами у виконанні Рафіньї та Феррана Торреса.
  • На 87-й хвилині Невертон забив другий гол «Шахтаря», однак лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у бразильця.
  • У кінці матчу «синьо-гранатові» влаштували натиск на ворота «Шахтаря», проте українська команда зберегла переможний рахунок — 1:0.
  • Каталонці перевершили «гірників» за кількістю ударів — 14:9, однак донеччани мали суттєву перевагу за ударами в площину — 4:1.

«Шахтар» перервав серію із чотирьох поспіль поразок від «Барселони». Востаннє українська команда перемагала каталонців у грудні 2008 року — 3:2 в останньому турі групового етапу ЛЧ.

Гра «Шахтар» — «Барселона» відкривала програму у четвертому турі в групі Н. Після цього результату донеччани продовжують залишатися на третьому місці, поступаючись «Порту» за додатковими показниками.

«Гірники» гарантували вихід у плей-оф єврокубків.
29.11.2023, 06:25
Спорт
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
19:48
Спорт
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
16:17
Спорт
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
вчора, 09:12
Спорт
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Спорт
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25