«Шахтар» у своїй новій формі поностальгував за «Донбас-ареною»

УКРАЇНА
11.07.2017, 08:43
«Шахтар» у своїй новій формі поностальгував за «Донбас-ареною»

Як і обіцяли в клубі, нову форму презентували за кілька днів до матчу за Суперкубок України, де «гірники» зіграють проти «Динамо».

Нова форма повторює стиль попередніх, але в новому екіпіруванні є одна особливість – це синій колір, який символізує «Донбас-арену», яка вночі підсвічується саме цим кольором. За словами комерційного директора Дмитра Кириленка, байдужим від цієї ностальгічної форми не залишиться ніхто.

– Особливість нового екіпірування пов’язана з «Донбас-Ареною». Нас чекає сильна історія, до якої ніхто не залишиться байдужим. Нова домашня футболка несе в собі додатковий сенс, що буде ціннішим як гравцям, так і вболівальникам.

У новій формі «Шахтар» зіграє вже цієї суботи в матчі за Суперкубок України проти київського «Динамо». 

Нагадаємо, донецька команда не грає на «Донбас-Арені» з 2014 року, відколи розпочалася окупація Донбасу. Відтоді «гірники» намагалися знайти «притулок» на «Арені-Львів», але там «помаранчево-чорні» не прижилися і переїхали до Харкова, де живе куди більше переселенців із Донецьку. Самі гравці часто відзначали, що на ОСК «Металіст», де зараз грає команда, вони почувають себе як удома, бо оточені майже тією ж підтримкою, як і в Донецьку.

Після «націоналізації» бойовиками «ДНР» одного з кращих стадіонів Європи, «Донбас-Арена» почала втрачати свій шарм.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Бур'ян по коліно: у мережу виклали фото занедбаної «Донбас Арени»

Віктор Карпенко