Шаріковщина

Опінії
13.08.2022, 15:10
Мар'яна Безугла
Мар'яна Безугла

Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами

Письменник, блогер, історик-дослідник, журналіст

(Текст подано в оригіналі без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Там депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами. А конкретно з Даною Яровою. Мовляв, тисячі людей допомагають ЗСУ - як сміють писати про свою діяльність окремі волонтери, розстроюючи "Квартал 95", який у волонтерстві не помічений?!

Шаріковщина_1

Чхати, що Дану Ярову я знаю з 2014 р., ще з Волонтерського десанту в МО (Бірюкова), а про існування Безуглої дізнався році у 2021-му, коли ми зустрілися в якомусь ефірі. Це було ще до того як я потрапив на фронт, а Безугла почала в інтерв'ю "в танку горіти, бо вона льотчик".

Так от найбільше мене вразив серед наїздів Безуглої оцей пост з футболочкою. Бо перше бажання яке в мене виникло, було сказати Безуглій: "А яке взагалі твоє діло? Не подобається - не купуй. Існує багато дешевого трикотажу, як раз по кишені виборця Зеленського".

Але переконаний, шанувальники ЗЕ за цей пост Безуглій ще аплодуватимуть. Бо Безугла зачепила споконвічну мрію шанувальників ЗЕ "відняти і поділити". За Шаріковим.

Повторюю те, що вже не раз писав. Це протистояння порохоботів і шанувальників ЗЕ, це не про боротьбу особисто Володимира Зеленського і Петра Порошенка. Це про боротьбу класову. Це про протистояння середнього класу, або буржуа в особі порохоботів, і пролетарів в особі шанувальників ЗЕ. Безугла підтвердила своїм постом суть своєї політсили і її прибічників - шаріковщину.

Буржуа чхати, що річ коштує дорого. Він або поторгується і ціну зіб'є, або знайде дешевше. А ти прдавай за скільки хочеш, маєш право. Шарікови-пролетарі обожнюють заглядати в чужі кишені. Їм не треба пошукати де дешевше, їм треба аби дешево було скрізь. Їм треба уравнилівки. Устанавлювати уравнилівку вони уміють в один спосіб - розкуркулювати куркуля.

Буржуа мріють аби не було бідних, аби всі працювали і заробляли гарно. Шарікови мріють, аби не було багатих. Аби всіх багатих - до нігтя.

Як завжди в історії за шаріковщиною стоїть банальне бажання пограбувати без наслідків. Більшовики, захопивши владу, в'їхали в маєтки вчорашніх панів і повернули кріпацтво - в колгоспах і на підприємствах (сталінізм). Зелені шарікови влаштували велике крадівництво, їхнім уособленням став депутат Трухін "я піду тихенько в ліс".

Щойно депутат Безугла знову все це продемонструвала. Шаріковщину.

Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15.08.2022, 12:45
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12.08.2022, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09.08.2022, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28.07.2022, 15:58