Шаріковщина

Опінії
13.08.2022, 15:10
Мар'яна Безугла
Мар'яна Безугла

Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами

Письменник, блогер, історик-дослідник, журналіст

(Текст подано в оригіналі без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Там депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами. А конкретно з Даною Яровою. Мовляв, тисячі людей допомагають ЗСУ - як сміють писати про свою діяльність окремі волонтери, розстроюючи "Квартал 95", який у волонтерстві не помічений?!

Шаріковщина_1

Чхати, що Дану Ярову я знаю з 2014 р., ще з Волонтерського десанту в МО (Бірюкова), а про існування Безуглої дізнався році у 2021-му, коли ми зустрілися в якомусь ефірі. Це було ще до того як я потрапив на фронт, а Безугла почала в інтерв'ю "в танку горіти, бо вона льотчик".

Так от найбільше мене вразив серед наїздів Безуглої оцей пост з футболочкою. Бо перше бажання яке в мене виникло, було сказати Безуглій: "А яке взагалі твоє діло? Не подобається - не купуй. Існує багато дешевого трикотажу, як раз по кишені виборця Зеленського".

Але переконаний, шанувальники ЗЕ за цей пост Безуглій ще аплодуватимуть. Бо Безугла зачепила споконвічну мрію шанувальників ЗЕ "відняти і поділити". За Шаріковим.

Повторюю те, що вже не раз писав. Це протистояння порохоботів і шанувальників ЗЕ, це не про боротьбу особисто Володимира Зеленського і Петра Порошенка. Це про боротьбу класову. Це про протистояння середнього класу, або буржуа в особі порохоботів, і пролетарів в особі шанувальників ЗЕ. Безугла підтвердила своїм постом суть своєї політсили і її прибічників - шаріковщину.

Буржуа чхати, що річ коштує дорого. Він або поторгується і ціну зіб'є, або знайде дешевше. А ти прдавай за скільки хочеш, маєш право. Шарікови-пролетарі обожнюють заглядати в чужі кишені. Їм не треба пошукати де дешевше, їм треба аби дешево було скрізь. Їм треба уравнилівки. Устанавлювати уравнилівку вони уміють в один спосіб - розкуркулювати куркуля.

Буржуа мріють аби не було бідних, аби всі працювали і заробляли гарно. Шарікови мріють, аби не було багатих. Аби всіх багатих - до нігтя.

Як завжди в історії за шаріковщиною стоїть банальне бажання пограбувати без наслідків. Більшовики, захопивши владу, в'їхали в маєтки вчорашніх панів і повернули кріпацтво - в колгоспах і на підприємствах (сталінізм). Зелені шарікови влаштували велике крадівництво, їхнім уособленням став депутат Трухін "я піду тихенько в ліс".

Щойно депутат Безугла знову все це продемонструвала. Шаріковщину.

Читайте також:
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53
Полтава
Роками Диканська громада не бачила і не чула наближених до олігарха Олега Кулініча партійців. Там, де вони, — суцільні корупційний схематоз.
02 лютого, 12:31
Кримінал
41-річного депутата муніципальної ради Ріу-ді-Жанейру Карлуша Болсонару звинувачено у «незаконному шпигунстві». Він стежив за опонентами.
31 січня, 12:31
Опінії
У нас із вами нікого немає, окрім нас із вами. Все, що треба зробити, ніхто за нас не зробить, навіть сумні клоуни з Банкової...
22.12.2023, 07:09
Опінії
Мар'яна Володимирівна публічно «вскрилася». Тепер цю консерву крім хіба Андрія Єрмака навіть Кремль не стане використовувати.
27.11.2023, 18:32