Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце

ПОЛТАВА
18.12.2014, 14:09
Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце

У заступника голови Апеляційного суду Полтавщини Сергія Гальонкіна нова дача: на 9 ділянках.

Обширними володіннями заступника голови Апеляційного суду Полтавщини Сергія Гальонкіна під селом Дудникове Полтавського району для «Останнього Бастіону» провели екскурсію місцеві жителі.

Новий прихисток суддя розташував під схилом соснового бору, в кількох хвилинах їзди від Полтави по Харківській трасі, на території дачного кооперативу «Зоря».

Дачний комплекс складається з чотирьох житлових будинків, три з яких нові, кількох допоміжних споруд, на території є альтанка, молодий сад і галявини. Судячи з комунікацій, які можна побачити на території, він оснащений власною свердловиною.

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_1

Цікавих зустрічає паркан і застрашливі написи.

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_3

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_5

Через паркан і складне розміщення на місцевості тільки частина дачі відкривається погляду з громадської території.

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_7

Дачу Сергія Гальонкіна вартує «Титан», якщо вірити наліпці на воротах. Згідно призначення у завдання цього спеціального підрозділу Державної служби охорони при МВС України входе «охорона і оборона особливо-важливих об’єктів в умовах підвищеної небезпеки або крайнього ускладнення оперативної обстановки».

Крім державної, яка має право на використання вогнепальної зброї, на території несе варту приватна охорона. З одним зі співробітників якої «Останньому Бастіону» вдалося поспілкуватися. Також в охороні «особливо-важливого» об’єкту задіяні собаки.

Те, що дача перебуває у фактичному користуванні особисто судді Сергія Гальонкіна «Останньому Бастіону» підтвердив її охоронець, який вийшов на зустріч.

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_9

За словами сусідів суддю з Полтави тут бачать кожні вихідні. Хоча залишається відпочити він рідко. Місцеві вважають що оздоблення місця відпочинку ще не завершене.

Цікаво те, що суддя зайняв на порядок більшу територію ніж передбачено розпаюванням дачного кооперативу.

Зараз, за словами однієї з колишніх голів кооперативу, Сергій Гальонкін осідлав дев’ять паїв. Всі вони були відчужені з наділу кооперативу та опинилися в приватній власності.

«Останьому Бастіону» вдалося встановити, що першу, але лише єдину ділянку суддя отримав на законних підставах ще коли працював юристом в Облспоживспілці. Саме цим відомством, в бутність там Гальонкіна юристом, був заснований дачний кооператив «Зоря».

Проте подальше розширення володінь викликає питання. На сьогодні земля яка обнесена огорожею виведена з власності кооперативу. За слова нинішнього голови «Зорі», це ймовірно могло бути зроблено через інших членів кооперативу.

Це відбулося коли Сергій Гальонків на нетривалий час очолив його. Після «перенарізки» і відчуження у приватну власність він лишив пост голови «Зорі» та зажив окремим від звичайних сусідів життям.

Будинок судді єдиний навкруги забезпечений блакитним паливом. Газову трубу для нього тягнули кілька кілометрів. Прокладання газогону було настільки коштовним, що свого часу кооператив вирішив, що він не по кишені його членам навіть в складчину. Суддя ж не став ділитися доступом до блага цивілізації з простими дачниками, сусідами, а по суті знайомими і колишніми колегами.

До речі є серед сусідів судді і нинішні підлеглі. Поряд розташована ділянка однієї з його підлеглих. Проте будинок співробітниці Апеляційного суду на порядок скромніший за шефа.

Розширення володінь вирішило проблему відсутності традиційного для класу «слуг народу» виду на ліс та озерця.

Гальонкін вирішив проблему не оригінально як для чиновника – скупив навкруги дев’ять земельних ділянок і закатав газоном. Так оселя судді опинилася під сосновим бором.

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_11

Скоро, за словами сусідів, з’явиться у Гальонкіна і ставок. Для цього призначена окрема земля з іншого боку його будинків. Як суддя отримав у користування ще й прилеглі до кооперативу території – таємниця навіть для місцевих.

Ця нерухомість жодним словом не відображена у декларації про доходи Сергія Гальонкіна за 2013 рік, хоча за словами свідків будівельні роботи розпочинались значно раніше. У декларації, яку Апеляційний суд Полтавської області надав на запит «Останнього Бастіону», навпроти будинків – всюди стоять прочерки.

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_13

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_15

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_17

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_19

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_21

Ще один полтавський «суддя з нетрів» зводе собі новий прихисток: 4 будинки і озерце_23

Максим Кондратенко 


Читайте також:
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
12:32
Полтава
Жодна із «злочинних» влад з 2000 року так і не застосувала, оскільки розуміла його необґрунтованість і несправедливість.
09:00
Полтава
24-річний уродженець Полтавщини поліг смертю хоробрих у боях Східному фронті. Проститися із захисником вийшла чи не вся громада.
вчора, 14:45
Полтава
Дрони, тепловізори, планшети й не тільки — так допомагають захисникам України наші земляки. Влада ж Полтави досі свідомо пасе задніх.
вчора, 06:10
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» присмокталися до бюджету міста, ігноруючи війну. Добре, що є громади в області, які вкладаються в оборону.
23 квітня, 08:18