Ще одна об’єднана громада може утворитися на Полтавщині проти волі людей

ПОЛТАВА
07.09.2016, 04:37
Ще одна об’єднана громада може утворитися на Полтавщині проти волі людей

У рамках Закону про децентралізацію в Полтавській області наразі створено 9 об’єднаних громад і йдуть обговорення про створення ще 2-ох. Одна з них – у Гадяцькому районі, де у Бобрицях обговорювали об’єднання Бобрицької сільської ради із Веприцькою та Мартинівською. У рамках цього обговорення постало питання внесення змін до Перспективного плану формування територій громад із центром у с. Мартинівка.

Ще одна об’єднана громада може утворитися на Полтавщині проти волі людей _1

На зборах були присутні Олександр Сухань, керівник ВАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» та голова Мартинівської сільської ради Василь Нонка, які виступають за перенесення центру об’єднаної територіальної громади до с. Мартинівки.

– Ми сьогодні тут задля того, щоб вирішити доленосне питання, яке визначить подальший розвиток нашого регіону. Ми такі не одні. Уся Україна плідно працює у напрямку децентралізації, бо розуміє, що не проявивши ініціативу та не скориставшись такою можливість вчасно, потім можна втратити значну кількість грошей. Ми хочемо, аби центр нашої громади був у с. Мартинівка. Це вигідно і з географічного показника, і у плані економіки – заявив Нонка.

Зазначимо, думки селян розділилися. Більшість місцевих мешканців не бажають об’єднання у громаду та перенесення центру до Мартинівки. 

Читайте також:
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
вчора, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39
Полтава
Ремонт дитячого басейну в Полтаві розтягнули на роки та мільйони.
26 червня, 09:48
Полтава
Хабар у 1500 доларів: лікар МСЕК отримав штраф і заборону працювати.
24 червня, 16:47
Полтава
«Полтаватеплоенерго» судиться зі 80-річною бабусею, вимагаючи вигаданий борг. Журналістів не пускають до суду.
24 червня, 12:21