Ще одна об’єднана громада може утворитися на Полтавщині проти волі людей

ПОЛТАВА
07.09.2016, 04:37
Ще одна об’єднана громада може утворитися на Полтавщині проти волі людей

У рамках Закону про децентралізацію в Полтавській області наразі створено 9 об’єднаних громад і йдуть обговорення про створення ще 2-ох. Одна з них – у Гадяцькому районі, де у Бобрицях обговорювали об’єднання Бобрицької сільської ради із Веприцькою та Мартинівською. У рамках цього обговорення постало питання внесення змін до Перспективного плану формування територій громад із центром у с. Мартинівка.

На зборах були присутні Олександр Сухань, керівник ВАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» та голова Мартинівської сільської ради Василь Нонка, які виступають за перенесення центру об’єднаної територіальної громади до с. Мартинівки.

– Ми сьогодні тут задля того, щоб вирішити доленосне питання, яке визначить подальший розвиток нашого регіону. Ми такі не одні. Уся Україна плідно працює у напрямку децентралізації, бо розуміє, що не проявивши ініціативу та не скориставшись такою можливість вчасно, потім можна втратити значну кількість грошей. Ми хочемо, аби центр нашої громади був у с. Мартинівка. Це вигідно і з географічного показника, і у плані економіки – заявив Нонка.

Зазначимо, думки селян розділилися. Більшість місцевих мешканців не бажають об’єднання у громаду та перенесення центру до Мартинівки. 

Читайте також:
Мешканці села Шедієве навели лад із місцевим джерелом і очистили від сміття прилеглу до нього територію.
09:09
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42