Ще одна справа проти Дональда Трампа

СВІТ
31.08.2023, 11:06
Ще одна справа проти Дональда Трампа

Прокурор звинувачує експрезидента у шахрайстві

2 жовтня має розпочатися ще один суд проти колишнього президента США Дональда Трампа, проте прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс закликає суд визнати його шахраєм ще до слухань.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з заявою прокурора, з 2011 по 2021 рік Трамп надавав банкірам та страховим компаніям неправдиві дані про свій стан, перевищивши їх на 2,23 млрд доларів.

"Кумулятивний ефект цих численних шахрайських схем щодо збільшення активів містера Трампа, а отже, і його власного капіталу, приголомшливий, і є лише верхівкою набагато більшого айсберга обману", – сказала Джеймс.

Видання зазначає, що прокурор вимагає від суду визнати Трампа шахраєм ще до початку слухань. У разі встановлення провини той буде змушений сплатити штраф у розмірі 250 млн. доларів.

Судові справи проти Трампа

Наразі Трампу пред’явлено 91 кримінальне звинувачення у трьох справах. Його звинувачують у виплаті 130 тисяч доларів порноакторці Стормі Деніель, підриві виборів 2020 року та неправомірному розпорядженні секретною інформацією після того, як він залишив посаду.

У 2024 році суд почне розглядати ще одне звинувачення стосовно колишнього президента США – цього разу щодо штурму Капітолію.

ЗМІ заявляли, що Трамп може вести кампанію навіть із в’язниці, а у разі виграшу – він помилує себе. Сам експрезидент заявив, що "посадить" своїх політичних ворогів у разі переобрання.

Про це повідомляє The Guardian.

Журналіст видання запитав колишнього очільника Штатів, чи жалкує він про те, що не ув'язнив свого часу опонентку Хілларі Клінтон та чи буде "закривати" своїх нинішніх "політичних ворогів". Трамп відповів ствердно.

"Відповідь така: у мене немає вибору, бо вони роблять це з нами", – наголосив Трамп.

Водночас він додав, що вважає чинного президента США Джо Байдена причетним до звинувачень проти нього.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37
Війна
Західні партнери України ще не усвідомили, в якій ситуації перебуває планета після 24.II.2022. Третя світова війна не прогноз, а дійсність.
26.12.2023, 19:21
Світ
Дарма, що ізраїльський режим не дослухається до порад із латиноамериканської держави. Бо президент Наїб Букеле — етнічний палестинець.
24.12.2023, 07:59
Світ
Брудні гроші не пахнуть. Це доведено продажними західними політиками, депутатами та чиновниками, які служать Москві та Пекіну.
17.12.2023, 11:15
Опінії
Віктор Орбан продовжує як вуж на пательні вимагати свого. Цей цинічний лицемір ще поп'є з України крові за завданням Кремля.
17.12.2023, 09:33