Шестирічний хлопчик, якого жорстокого побив хрещений батько – помер

КРИМІНАЛ
01.07.2020, 19:01
Шестирічний хлопчик, якого жорстокого побив хрещений батько – помер
Фото: Офіційний сайт нацполіції

Після розпиття алкогольних напоїв хрещений почав завдавати хлопчику ударів.

Столична прокуратура у кримінальному провадженні за фактом жорстокого побиття 6-річного хлопчика у Києві перекваліфікувала дії підозрюваного на умисне вбивство у зв’язку зі смертю дитини.

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

«Прокурори Київської місцевої прокуратури № 3, які здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом жорстокого побиття 6-річного хлопчика у Києві, перекваліфікували дії підозрюваного на умисне вбивство у зв’язку зі смертю дитини», – сказала вона УНН.

За її словами, у зв’язку зі смертю хлопчика дії підозрюваного перекваліфіковано на умисне вбивство малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України). Раніше йому було повідомлено підозру у замаху на життя хлопчика (ч. 2 ст. 15 п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України).

За клопотанням прокурора підозрюваному обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомлялося раніше, 25 червня у Києві поліція затримала чоловіка, який жорстоко побив свого шестирічного похресника.

Інцидент стався у квартирі по вулиці Шолом-Алейхема у Деснянському районі Києва. Зазначається, що підозрюваний перебував у квартирі матері дитини в компанії інших чоловіків. Він після розпиття алкогольних напоїв почав завдавати хлопчику ударів.

Внаслідок чого, хлопчик отримав численні переломи, забої внутрішніх органів та черепно-мозкову травму.

Постраждалого хлопчика у важкому стані доставили до лікарні. Дитині провели низку складних операцій. Попри зусилля лікарів, хлопчик помер.

вибір редакції
Читайте також:
Від діяльності псевдоколекторів постраждало понад 60 тис. людей.
24 червня, 16:54
Минулого місяця на базі лікарні розгорнули чотири інфекційних відділення загальною кількістю 200 ліжок.
16.10.2020, 17:23
Останні події в Києві збентежили лейтенанта Баканова, оскільки його воїнство виявилося не здатним виконувати свої прямі обов’язки.
04.08.2020, 09:36