Щирий? Можливо. Але чи мудрий?

Опінії
24.09.2020, 13:04
Щирий? Можливо. Але чи мудрий?

Або недипломатично про дипломатів.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Посол Європейського союзу в Україні пан Матті Маасікас розсипався компліментами на адресу нашої випадковості:

«Зеленський – щирий у цьому бажанні (миру на Донбасі – авт.). Подивіться на кроки, які він зробив, нехай навіть і суперечливі для деякої частини українського суспільства, наприклад, погодження формули Штайнмаєра. Абсолютно ясно, що президент Зеленський і нинішня українська адміністрація щирі у своїх намірах».

Еге ж, Україною котяться тривалі, не стихаючі оплески, які в штабах слуг народу переходять в овації. Таке, ніби їм знову пісюна показали.

У цьому – уся хвалена, розцяцькована лицемірством, із замаскованими під  взірцевий пацифізм шкурними інтересами Європа. От до чого нам точно не слід прошкувати, так до європейської подвійної стандартизації.

Європа спить і бачить завершення "конфлікту" на Донбасі та санкційне прощення російського агресора.

Їй до лампади, якою (і чи!) вийде Україна із-за столу штайнмаєрських переговорів, їй би позбутися формального головного болю на своєму окраї і відновити бізнесове "вась-вась" з мордором. Якби об'єднаний континент по-справжньому хотів припинити агресію РФ, то припинив би множити заяви на кшталт маасікасової про його поінформованість стосовно м'яча – пан Посол точно знає, на чиєму полі той наразі валяється.

Дипломат натякнув, що Європа не відступає і знову буде широко і глибоко… обговорювати, як же спонукати Росію до кроків у відповідь.

Вони обговорюють, а кіт ковбаску наминає.

Як маленькі, чесне слово. Та вимкніть, нарешті, бандитові доступ до Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications, і не лише з м'ячем, а й з полем на другий день все буде ясно.  

А щодо щирості нашого блазня-перфекціоніста, так про її глибину і всеосяжність ми чуємо вже півтора року. Тим більше, що у політиці епітет "щирий" здебільшого вживають до наївного, або якщо відвертіше і простіше – до набитого дурня.

А надмірний і нездоровий перфекціонізм (Вікіпедія: у патологічній формі є неприйняттям усього неідеального), послідовником якого віднедавна себе позиціонує щирий Нелох, психіатри вважають хворобою і рекомендують його носіїв на гарматний постріл не підпускати до пультів управління.

Принагідно зауважимо й гіпертрофоване поцінування віртуальної промови Зе перед «зумом» 75-ї сесії Організації Об'єднаних Націй, яка, на думку постійного представника України при ООН пана Кислиці, наповнена епохальними меседжами: там і про Донбас, і про Крим, і пандемію, і фейки. Не вистачало ще, щоб клоун з трибуни ООН представляв служку Верещук Мерею Поппінс. 

Бла-бла-бла, панове. Скільки би і як патетично Зе не запитував у "мешканців планети А" (бо, виявляється, "планети Б" немає! Ото відкрив!) про необхідність переосмислення кривавих уроків, від його театральної риторики очі Блідої Молі не стануть яснішими.

Щирими у намірах можна бути по самісіньке те його як його. Для реалізації намірів треба бути українцем і мати хоч би трохи управлінської кебети.

І про кого це ми?

Читайте також:
Азербайджан просуває власну "дорожню карту" після перемоги у другій Карабаській війні, яка тривала всього 44 дні торік восени.
12 січня, 11:57
До Києва з робочим візитом прибув генеральний секретар Міжнародної організації тюркської культури (TÜRKSOY) Дюсен Касеінов.
25.12.2020, 11:23
Міністр закордонних справ України закликав американський уряд допомогти розігнати "некерований" Конституційний суд.
08.12.2020, 12:35
Угорська сторона вдалася до прямої агітації за партію угорців.
26.10.2020, 16:12
Голова Палестинської національної адміністрації й лідер руху ФАТХ засудив нормалізацію ізраїльсько-суданських відносин.
24.10.2020, 15:15
Аби на континенті знову настав довготривалий мир, європейським країнам слід мати партнерські відносини з РФ.
29.09.2020, 13:47