Школярі з Полтавщини вибороли призові місця на Міжнародній олімпіаді в Японії

ПОЛТАВА
07.09.2018, 11:05

Троє представників Полтавщини вибороли призові місця на Міжнародній олімпіаді з інформатики, що проходить у Японії. Про це повідомило МОН України.

https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinska-komanada-viborola-1-zoloto-2-sribla-ta-1-bronzu-na-mizhnarodnij-olimpiadi-z-informatiki-u-yaponiyi

Українська команда отримала 4 призових місця, серед них троє учнів Полтавської обласної спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. Макаренка: золото - Даніїл Смельський, срібло - Софія Мельник та Назарій Деньга.

Також у МОН відзначили випускника класичної гімназії Ужгородської міськради Закарпатської області Адальберта Макаровича, який отримав бронзу.

Усього в олімпіаді беруть участь близько 350 дітей з 87 країн світу. Нашу команду традиційно сформували за результатами навчально-тренувальних зборів, в яких взяли участь школярі, що продемонстрували високі результати на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54