Школярі з Полтавщини вибороли призові місця на Міжнародній олімпіаді в Японії

ПОЛТАВА
07.09.2018, 11:05

Троє представників Полтавщини вибороли призові місця на Міжнародній олімпіаді з інформатики, що проходить у Японії. Про це повідомило МОН України.

https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinska-komanada-viborola-1-zoloto-2-sribla-ta-1-bronzu-na-mizhnarodnij-olimpiadi-z-informatiki-u-yaponiyi

Українська команда отримала 4 призових місця, серед них троє учнів Полтавської обласної спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. Макаренка: золото - Даніїл Смельський, срібло - Софія Мельник та Назарій Деньга.

Також у МОН відзначили випускника класичної гімназії Ужгородської міськради Закарпатської області Адальберта Макаровича, який отримав бронзу.

Усього в олімпіаді беруть участь близько 350 дітей з 87 країн світу. Нашу команду традиційно сформували за результатами навчально-тренувальних зборів, в яких взяли участь школярі, що продемонстрували високі результати на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.

Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30