"Шмигаль найняв ілюзіоністів": Як “слуги” крутять тарифні наперстки та перемикають увагу мас

ПОЛІТИКА
11 січня, 18:58
"Питання — хто крутить наперстки? Час пішов"
"Питання — хто крутить наперстки? Час пішов"
Фото: kino-teatr.ru

Хто стане цапом-відбувайлом?

Як резонно зауважує один з українських телеграм-каналів  завдання влади зараз “заговорити” проблему підвищення тарифів, збити хвилю негативу, а також зменшити тарифи настільки, наскільки це було заздалегідь домовлено з західними лобі групами.

“Слуги народу” Тищенко, Арахамія оперативно виступили “умовно” на стороні народних мас, проти зростання тарифів. 

Ця тактика вибрана для того, щоб показати масам, що Зе-нардепи за народ, що вони нібито на “правильній стороні”, що, за задумом, має ще й підвищити їх рейтинг.

Далі завдання “слуг” перехопити медійний порядок денний на себе і повернути її в потрібне річище, яке вигідно Офісу Президента.

Безумовно скасувати підвищення тарифів не можна, через те, що суворі дядьки з МВФ не дадуть сиротам-олігархам кредит, а значить буде дефолт.

У підсумковому варіанті, який розробили в Офісі Президента, все повинно пройти за наступним сценарієм:

- Увійти в “гру” (це вже сталося, заяву Арахамія і Тищенка про те, що будуть розроблені антикризові заходи);
- Створити ілюзію бурхливої ​​роботи (одеський шум схожий на роботу);
- Перехопити ініціативу у Зе-опонентів;
- У підсумку переконати народні маси, що потрібен компроміс. 

Далі знижують тарифи на 10,20,30,40%, але до тієї цифри, яка влаштує  їх західних партнерів (по суті, ця цифра вже відома, завдання нардепів просто підвести маси до неї-РЕД).

Безумовно скасувати підвищення тарифів не можна, через те, що суворі дядьки з МВФ не дадуть сиротам-олігархам кредит, а значить буде дефолт (знову будуть лякати українців дефолтом). 

Тобто тактика проста: “вовки ситі і вівці цілі”, такий собі штучний компроміс.

Це все політичні шахраї використовують часто і виглядає вона так: тарифи, наприклад просили підняти всього на 10%, але влада підняла на 20% відразу, знаючи, що будуть протести, щоб після зменшити підняття до 10% і видати це як компроміс. 

В результаті всі мають бути задоволені.

Разом з тим, також стало відомо, що через тарифний “зашквар” все ж може знадобитися “цап-відбувайло”

В Офісі президента цілком серйозно побоюються, що ситуація може вилитися в тарифний майдан з вимогою скасування підвищення тарифів і повної відставки Кабміну.

Плюс — цей трек повністю запишуть собі Зе-опоненти як переможний, що додасть пару відсотків до їх рейтингами, рейтинг Президента стане ще більш негативним, що відкриє "вікно можливостей" для подальшого треку по повній перезавантаження влади.

Джерело з Офісу Президента розповідає два алгоритму, які вже обговорюють зараз на Банковій.

Один з них — в жертву таки можуть принести або незначну фігуру, або ж особисто прем'єра Шмигаля, обов'язки якого покладуть на віцепрем'єра. Повністю Кабмін розпускати не планують, оскільки бояться глобальної політичної кризи. 

Шмигаль і Зеленський

Зауважимо, ми ще наприкінці літа минулого року припускали, що “некошерного Шмигаля” можуть принести в жертву як раз на відоме свято Йом-Кіпур, але, як бачимо, тоді Шмигаля приберегли.

Очікується також, що після віднайдення цапа-відбувайла Зеленський має особисто очолити так званий антитарифний кейс.  

Повідомляється, що Зеленський нещодавно зустрівся зі Шмигалем та обговорив можливість подібних сценаріїв.

І судячи з останніх дій уряду, вони намагатимуться обійтися малою кров'ю. 

А уряд поки що обрав тактику відволікання уваги українців на другорядні речі та скидання пару. 

“Ви помітили як всі постять таку дурну прикрість, як заборону продажу ебатільно-підмивавтєльних та шкарпетко-колготкових товарів для ритейла, через ніби-то помилкове узагальнення у рішеннях кабміну... І вже зовсім не видно обурень щодо підвищення тарифів, схоже що Шмигаль найняв команду ілюзіоністів”, — влучно зауважив психолог Ігор Озерянський.

Цікавим є наступне.  “Праведне” обурення з приводу відсутності деяких товарів на полицях крамниць виникло навіть у багатьох публічних людей, в тому числі і журналістів. 
 
“Третій локдаун. АТБ. Канцелярка, шкарпетки, труселя, лампочки і батарейки постраждали від бездумної влади”, — написав наш колега “буквоїд” Сергій Руденко у себе на сторінці у ФБ.

Маразм на кожному кроці. Локдаун? Ні, серйозна і невиліковна хвороба цієї влади. Заборона продажу купи необхідних речей — від пластикових пакетів в продмагах, сірників, запальничок, електролампочок, шкарпеток та панчох... В магазинах, яким дозволили роботу.  А найцікавіше виглядає заборона на продаж.....презервативів на касах гіпермаркетів”, — також обурюється черкаський журналіст Валерій Воротник, який до свого допису запостив ілюстрацію одного з відомих полтавських сайтів.

Ми, своєю чергою, не можемо не зауважити ще одне: панічні настрої влади, яка очікує мало не апокаліптичних сценаріїв від підвищення тарифів — перебільшені. 

Звісно в Офісі Зеленського небезпідставно бояться змови олігархів, які можуть скористатися революційним моментом як це було у 2013-14 роках.Підвищення тарифів, звісно, викликає незадоволення в українців та навіть виливається в розмови на кухнях.

Та це все лише одна з багатьох причин для можливого гніву українців, що може спричинити революції та падіння нинішньої влади. І зупинити їх розгортання, судячи з настроїв українців, не зможуть ані політтехнології, ані політтехнологи чи цапи-відбувайли.
 

Читайте також:
Учасники Революції гідності зробили різку заяву, зазначивши, що влада на чолі із Зеленський довела Україну до колапсу.
06.05.2020, 21:56
“Шекспір ​​таки був генієм. Так влучно назвати п'єсу – "Багато шуму з нічого" ... Причому в цьому випадку "Нічого" – це іменник.
22 січня, 19:21
Що означає ця дата в історії України та чому ми пам’ятаємо її.
22 січня, 17:06
В'ятрович запитав у Баканова чому російські агенти пречудово почувають себе в Україні.
22 січня, 16:04
"Мій протест – то сама правда, а не московська брехня від початку до кінця".
21 січня, 20:33