Шмигаль організував власний «Роттердам+», замість дорогого вугілля майже «золотий» газ

16 січня, 19:56
Шмигаль організував власний «Роттердам+», замість дорогого вугілля майже «золотий» газ

Голова Кабінету міністрів продовжує брудні справи свого колишнього боса Ріната Ахметова, створивши власну корупційну схему в енергетиці.

При цьому Денис Шмигаль свідомо дезінформує українців, вважають автори одного з вітчизняних Telegram-каналів.

Так, торік улітку Україна закупила газ для сховищ за ціною 2750 грн/м³, а вже тепер уряд збирається продавати блакитне паливо населенню по 6999 грн/м³, підносячи це як досягнення.

«Є попит, є пропозиція. Коли попит зростає, а пропозиції не вистачає, то ціна зростає. Це природний процес на будь-якому ринку, але він справедливий, бо ціна зростає для всіх», – певен прем'єр-міністр.

Ось так просто державні сховища використовують для перепродажу дешевого літнього газу за ринковими європейськими цінами взимку!

Зе-влада у вигляді Шмигаля, не криючися, маніпулює інформацією й фактами, оскільки так звана "тарифна справа" зараз найголовніша, бо її як топновину обговорюють у медіапросторі.

А тим часом спекулянти з-поміж "газової мафії" напрочуд легко отримують надприбутки від обдурювання народу, створюючи ілюзію перемоги влади.

Це пов'язано з тим, що чиновники впевнені у наявності короткої пам'яті в українців, які не здатні помітити маніпуляцій на енергетичному ринку, чим не свідомо готують ґрунт для чергового Майдану.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", доведені до відчаю люди скаржаться, що їх виживають із власної, ними побудованої, України.

вибір редакції
Читайте також:
Жителі Лубенської громади відтепер платитимуть на 4 гривні більше за проїзд у громадському транспорті.
19 листопада, 10:06
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради запровадив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті населеного пункту.
06 жовтня, 14:01
Депутати Гадяцької громади вимагають не допустити підвищення ціни на блакитне паливо для підприємств сфери теплопостачання.
28 серпня, 07:51
Вартість овочів, які громадяни України використовують для приготування борщу, у 2021 році зросла на 10,2%.
17 серпня, 11:35
Від сьогодні мешканці Кременчуцької громади платитимуть по-новому за послуги з утилізації твердих побутових відходів.
13 серпня, 14:00
З 1 серпня 2021 року для мешканців Козельщинської громади зросте вартість послуг на транспортування відходів.
29 липня, 13:09