Що не так із законом про "національний спротив"

ВІЙНА
25 липня, 11:02
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Фейсбук

"Набоїв ми не дамо, але ж кому зараз легко!?"

Здавалося б, перетворити гарну ідею на повний абсурд не було б так просто, але "законописці" примудрилися й це зробити.

Про це йдеться на сторінці Правого сектору у ФБ

“Згідно з законом 5557 "про основи національного спротиву", завданням територіальної оборони є участь у захисті держави, підготовка громадян України до "національного спротиву", участь у захисті населення та територій України. Щоправда, політичним об'єднанням захищати Батьківщину не можна буде. А в кого є мисливська зброя, буде змушений тримати її в руках, витратити свої набої. А далі що? Особисті набої до рушниць, на превеликий жаль, не нескінченні, а на озброєнні ЗСУ їх нема”, — повідомляють правосєки, вказуючи на конкретні прогалини "творчості" нардепів.

Що не так із законом про

Тож на практиці виходить, якщо умовний патріот волітиме захищати Батьківщину, то йому доведеться записуватися в згадані “імпотентні загони тероборони, і, звісно, підпорядковуватися зеленому головнокомандувачу та воювати зі своєю помповою рушницею. 

“Звісно, все залежить і від місцевого командування, але дивімось правді у вічі і визнаємо, що в середній ланці ЗСУ, а особливо тут, в тилу, повно совкових офіцерів, які банально не дадуть українцям захищати Батьківщину. Та і всі ми чудово знаємо що такі персонажі люблять не готувати солдат до війни, а просто задовбувати тупим топтанням плацу, фарбуванням трави й іншими "корисними" заняттями”, — зазначається в повідомленні.

На думку Правого сектору закон про "національний спротив" можна було б приймати лише після остаточного вигнання любителів пломбіру і ковбаси по 2.20 з рядів ЗСУ.
вибір редакції
Читайте також:
Тактико-спеціальні навчання пройшли у Чернігівській та Сумській областях.
17 вересня, 18:07
Було продемонстровано проходження бойових кораблів, катерів і суден з відпрацюванням показових елементів застосування сил та засобів.
26 серпня, 18:52
У жертв ДТП шансів вижити майже немає.
26 серпня, 12:40
У Полтавській області із початку року загинуло 27 людей із них - 2 дитини!
18 липня, 12:10
Експоліціянта, де-факто, протягнули за вуха, з кількох спроб.
12 травня, 14:43