Що приховує від українців Зеленськийєрмак?

ПОЛІТИКА
10 березня, 14:00
Що приховує від українців Зеленськийєрмак?

Чому самопроголошений відправляє делегації зі зрадниками, дезінформуючи при цьому українців?

Цього тижня в Саудівській Аравії представники адміністрації президента США Дональда Трампа запланували зустріч не лише з українською делегацією, а й з російською. 

Про це інформує CNN з посиланням на слова високопоставленого представника адміністрації Трампа.

«Цього тижня в Саудівській Аравії високопосадовці адміністрації Трампа проведуть окремі зустрічі з російськими та українськими чиновниками», - повідомило джерело, не уточнивши, хто буде присутній на переговорах.

Трамп проанонсував майбутні переговори, заявивши журналістам на борту літака Air Force One, що в Саудівську Аравію прибуде й делегація з росії.

«Наближаються великі зустрічі, як ви знаєте, в Саудівській Аравії. Вони включатимуть росію, але щодо України ми побачимо, чи зможемо ми щось зробити», - зазначив він.

Крім того, Трамп висловив сподівання, що «деякі дуже важливі речі можуть відбутися цього тижня».

Натомість речниця МЗС росії Марія Захарова заявила, що росія не планує нового раунду переговорів зі США у Саудівській Аравії цього тижня, передає ТАСС.

  • Раніше Володимир Зеленський підтвердив візит до Саудівської Аравії та переговори делегацій України та США.
  • Речник МЗС Георгій Тихий повідомив, що в Саудівській Аравії українська та американська делегації обговорять двосторонні відносини, стратегічне партнерство і шлях до миру.
  • Натомість США заявили, що планують використати зустріч з українською делегацією, аби оцінити, чи готова Україна піти на матеріальні поступки росії заради припинення війни.

 

Епоха самопроголошеного диктатора Хєрпіду має добігти кінця. Домовлятися про майбутнє України має легітимний президент, з легітимною командою.  А самопроголошених зрадників очікує трибунал.

Автор : Іван Сірко
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Це призведе до ще більшого розриву між міською та сільською освітою.
16 квітня, 17:45
Світ
Дена Колдвелла ідентифікували під час розслідування витоків інформації в міністерстві.
16 квітня, 10:37
Опінії
Мовчання — теж зброя. І вона працює проти нас.
16 квітня, 10:05
Опінії
Квартет миру по-американськи: коли козел, осел і мавпа диригують.
12 квітня, 15:06
Політика
Міністерство юстиції найняло юридичну компанію Hogan Lovells US для участі в роботі над угодою Києва з Вашингтоном.
12 квітня, 09:05
Політика
Щоб залишитися при владі та отримати «золоту акцію» від Трампа.
11 квітня, 11:12