Що відбувається під час роботи всередині реактивного двигуна?

28.05.2023, 17:13
Що відбувається під час роботи всередині реактивного двигуна?
Фото: Google

Реактивні літаки щодня курсують у повітрі, а більшість людей не замислюються, як це вдається. Останній Бастіон" розкриває таємницю...

Ініціативна група ентузіастів зі США під назвою "The Warped Perception" створила компактний прозорий реактивний двигун, показавши його у дії, чим приголомшили навіть досвідчених науковців.

За їхніми словами, реактивні двигуни набагато простіше, ніж думає широкий загал, далекий від фізики; хоча, як зазначено у ролику нижче, точне балансування є ключем до того, щоб уся зібрана конструкція не розсипалася.

Спостереження за збиранням також дозволяє побачити різні частини, які залучені у цикл Брайтона, завдяки чому реактивні літаки рухаються та розсікають небесним простором.

«Цикл Брайтона – це стиснення, згоряння і розширення, рівні обсягу», – відзначає один з ентузіастів, – «причому у нас усе це відбувається набагато лінійніше, ніж у двигуні автомобіля».

По суті повітря надходить зі сторони впуску реактивного двигуна, обертається і стискається компресором позаду нього, де потім проходить через статор у камеру згоряння, де змішується із паливом.

«Ця повітряно-паливна суміш спалахує у камері згоряння, створюючи тепло і гази, що розширюються, які виходять через задню частину двигуна, штовхаючи колесо турбіни, яке потім приводить в дію компресор вперед і створює тягу», – повідомив один з учасників експерименту.

Що відбувається під час роботи всередині реактивного двигуна?_1

Доволі приголомшлива демонстрація від "The Warped Perception" – це подоба димової завіси, яка доводить, що реактивні двигуни споживають менше повітря, ніж всі ми могли уявляти.

Значна частка тяги реактивного двигуна утворюється не внаслідок втягування обсягу повітря, а й шляхом згоряння палива, що робить сили всередині демонстрації прозорого реактивного двигуна досить екстремальними.

«Розширення камери згоряння насправді зруйнувало прокладки з одного боку, і прискорена зйомка того, наскільки вона розширилася під час використання, виправдовує турботу, яку господар виявляв при цій збірці. Я був здивований, що все це запрацювало і не розвалилося», – пояснив один з американських ентузіастів.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що попри наявність комп'ютерів і швидкого доступу до Інтернету, деякі громади все ще відчувають наслідки цифрового розриву.

Читайте також:
Війна
Тестування технологічної інновації на одному із відтинків Південного фронту пройшли успішно. Невдовзі дрони застосують безпосередньо у бою.
13 травня, 06:01
Життя
Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.
31 березня, 19:08
Життя
Технологічна інновація управляється дистанційно зі смартфона і може робити ін'єкції. Наразі тестується пристосування штучного інтелекту.
25 січня, 06:08
Економіка
Інноваційні смартфони від південнокорейського виробника мають здатність синхронно передавати телефонні дзвінки. Це приголомшує клієнтів.
18 січня, 21:37
Економіка
Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.
05 січня, 07:01
Політика
Маск виступить на московській конференції та покаже свій чат-бот.
14.11.2023, 06:47